#1

תוצאות האימפקט האחרון של TNA.

סטינג נינס לזירה מדבר עם הקהל ואז ניכנס סמאוה ג'ו שרצה לנקום ב"אייקון" סטניג על הדשברים שסינג עשה לו. בזמן הדיבור בין סטינג לג'ו פתאם נינס קווין נאש וניכנס לשיחה בין השניים(ג'ו וסטינג). הזמן שג'ו וקווין דיברו סטינג לקח את המקל שלו ודפק אותו על סמאוה ג'ו. וכשה כולם חשבו שהוויכוח הסתיים, המוזיקה של ג'ף ג'רלט נישמע וסטינג איתגר את ג'רלאט לקרב לשבוע הבא!!!!!!!!!!!

מתחילם הקרבות:
1.כריסטיאן קייג' ניצח את AJ סטיילס (כריסטיאן ניכנס לקרב על אליפות העולם של TNA,כריסטיאן קיבל את הכרטיס האחרון לקרב והקרב המכושדכן והסופי לאליפות הוא: ג'ו נגד אנגל נגד בוקר נגד קייג')

2.קונסקאוידאד קרייד ניצח את אבדול באשיר (קרייד מקבל היזדמנות לזכות באליפות הX דוויג'ן בארוע הקרוב)

3. רובט רוד וג'יימס סטורם (אלופי הזוגות של TNA) ניצחו את שארק בוי וסופר אריק (הקרב לא יה על האליפויות, אבל אחרי הקרב הגיעו הLATIN X והתחילו בברול עם האלופים, אפשר היה לראות שלה Homicide יש פנס בעין ממה שהאלופים עשו לו בפעם הקודמת!)

-הודיעו שבארוע הקרוב שארק בוי וסופר אריק יהיו בקרב נגד הרוק ורייב

- אבייס נתן אתגר פתוח לכל מי שרוצה קרב איתו על האתגר נענו TEAM 3D וג'וני דיוון, הזמן הברול בין בארבע בא מאט מורגן וטעזר לאבייס.

4. ODB ניצחה את ראישה סעיד(הקרב נימשך למאחורי הקלעים,אחרי הקרב מאוחר יותר קונג וראישה היו כצוות נגד ODB אבל אז בא רוקסי ש"ניקתה" את הזירה ועזרה לODB)


קרדיט לאתר אחר.

תהנו!!!