#1

החוזה של מיק פולי והWWE הסתיים ב1.9 ומהתאריך הזה פולי יכל ללכת לכל ארגון שרצה. אתמול, הסוכנות שמייצגת את פולי פירסמה הודעה ובה מודיעים שפולי חתם על חוזה קצר-טווח עם TNA. הם [TNA] לא בזבזו זמן וכבר שמו באתר את התמונה הבאה:

מתחתייה כתוב "צפו לעוד פרטים בהמשך". הWWE פירסמו אתמול באתר הודעה רשמית שמודיעה שפולי כבר לא חלק מהWWE מה שמאשר סופית את המעבר לTNA.

MVP צובר שנאה מאחורי הקלעים. באחת מבדיקות הסמים שנערכו לאחרונה, MVP שאל את הבוחן (שנמצא שם כדי להסתכל על המתאבקים נותנים את הבדיקות כדי שלא יזייפו) האם הוא למד בקולג'. הבוחן ענה: "למדתי 4 שנים בקולג'" ואז MVP ענה לבוחן: "למדת 4 שנים בקולג' כדי לשבת ולצפות בז** של אנשים?" הבוחן לקח את זה אישית והתלונן על MVP והסוכנים דיברו איתו. בנוסף, מרגישים שהוא לא משחק את תפקיד ההיל בצורה הטובה ביותר וכמה פעמים רמזו לו לצפות איך שלטון בנג'מין עושה את זה אבל הוא לא קולט רמזים.

לא זוכר אם כתבו, לא משנה, מר. קנדי ייעדר ל4-6 חודשים. הוא נפצע בכתף בהאוס שואו ויעבור ניתוח ביום שישי שבמידה וילך כמתוכנן הוא ייעדר 4-6 חודשים וזמן ההחלמה צפוי לצאת על רסלמניה 25.

קרליטו התראיין לאתר דרום אמריקאי ושם הוא הכחיש את השמועות שהוא בקשר לא טוב עם ההנהלה. קרליטו אמר שהוא ביקש פסק זמן מהארגון כי הוא עובד כבר 4 שנים ללא הפסקה. קרליטו הבטיח שיחזור עם תספורתו החדשה.

הרייטינג של ראו האחרון היה 2.9, זה רייטינג סמוך אבל זה בגלל שהתכנית שודרה בLABOR DAY בארה"ב וביום הזה לא עובדים במדינה וכל המשפחות מנצלות את זה לחופש, לכן צפוי שהרייטינג יירד.

הרבה מרגישים שCM פאנק כבר לא אהוב בתור אלוף ורוצים שהוא יאבד את התואר, יצבור עוד יותר מומנטום בראו ויחזיר אותו שוב.

בהמשך לידיעה למעלה, כבר מדברים על פיוד בין רנדי אורטון לCM פאנק (במידה ויהיה האלוף) בזמן שאורטון יחזור. גם נראה שהולכים על סטייבל של מתאבקים צעירים, כפי שהיה ניתן לראות בבירור בראו כאשר אורטון דירבן את רודס ודיבאסי לעשות מעשה ולקחת את החגורות שלהם מקריים טיים. זה לא בא בהפתעה כי היו דיבורים על סטייבל של אורטון ובטיסטה (שיהפוך להיל) בעבר, אבל אז אורטון נפצע וכרגע התכנית להפוך את בטיסטה לרע ירדו מהפרק. ועוד על רנדי, כרגע הוא צפוי לחזור באיזור סורבייבר סירייס.

מכירת הכרטיסים לאנפורגיבן לא הולכת בצורה כל כך טובה. רק 6,000 כרטיסים נמכרו ואין הרבה ביקוש. הרבה תחנות רדיו מקומיות מחלקים כרטיסים חינם לאירוע.

ג'ואי מרקורי הודיע לפני כמה שבועות בארגון אינדיז שהוא חוזר לWWE יחד עם שותפו כריסטיאן יורק (הוא היה פעם בWWE ובECW הישנה). מרקורי לא עובד בארגוני אינדיז עד דצמבר, לכן נראה שהוא בקרוב יחזור לWWE. במקרה שכריסטיאן קייג' יחזור, ייאלץ כריסטיאן יורק לשנות את שמו כאשר הוא יעלה לרוסטר הראשי.


קרדיט לאתר אחר!!
תהנו!!!