#1

מתיאוס: "לא רואה תנועה, רצון או יכולת"

מאמן נתניה לחניכיו באימון. על קיויו: "עוזב כי משפחתו ביקשה". המאמן ייפגש היום עם יאמר וייתן לו רשימת שחקנים לרכישה.


אחרי הסערה אתמול, בתום התיקו 1:1 מול מכבי פ"ת, נרגעו קצת הרוחות במכבי נתניה. לותר מתיאוס היה עצבני וכעוס אחרי המשחק אמש, אבל היום (שני) הוא ניסה להחזיר את השחקנים למסלול.
מתיאוס פנה לחניכיו לפני אימון הבוקר ואמר להם בשיחה קשה: "אני לא מבין למה אנחנו מתאמנים אם מה שאנחנו עושים באימונים אתם לא עושים במשחקים. אני לא רואה תנועה, לא רואה רצון, לא רואה יכולת. פשוט כלום". בינתיים, המאמן טס לגרמניה על מנת להיות נוכח במשחק ההוקרה לכבוד אוליבר קאן, שיפגיש בין נבחרת גרמניה לבאיירן מינכן.
מתיאוס, שייפגש היום עם דניאל יאמר, שגם הוא היה מאוכזב מאוד אתמול בסיום המשחק, יעביר לבעלים רשימה של שחקנים אותם הוא רוצה ובראשם חלוץ. "יש לי תמיד רשימת שחקנים, אחרי שקיויו הלך נביא אחד אחר", אמר המאמן לאתר ספורט 5 אחרי האימון.
פרנסיס קיויו, שסיים כאמור אתמול את דרכו בקבוצה, ימריא היום או מחר לגרמניה. מתיאוס שינה קצת כיוון מאמש ("מי שלא רוצה לשחק עבורנו יכול ללכת"), אחרי שיחה עם קיויו, ואמר לשחקנים: "פרנסיס לא עוזב בגלל היכולת או בגלל האוהדים שקיללו, אלא בגלל שמשפחתו צריכה אותו קרוב אליה בגרמניה". גורמים במועדון סיפרו כי הדברים נאמרו כדי לשמור על כבודו של החלוץ, שמעמדו התנדנד כבר זמן רב.
ביבאן פרנסמן, הקשר הדרום אפריקאי של הקבוצה, המריא מיד אחרי המשחק אמש להצטרף לנבחרתו לקראת משחק רשמי מול ניגריה.
קיויו. נפרד

קרדיט לאתר ספורט 5