#1

קיויו: "חלמתי על היום בו אעוף כבר מישראל"

פרנסיס קיויו נפרד ממכבי נתניה, ושלח סמס רגע לפני עלייתו למטוס. הקבוצה קיבלה יומיים חופש כי המאמן, לותר מתיאוס, טס לשחק בגרמניה. נתניה תעמוד לדין בגין התנהגות אוהדיה מול בית"ר.


"אני שמח לעזוב את ישראל, חלמתי כבר על היום הזה שאעוף מפה. יש פה אנשים שלא יודעים לכבד וקהל שלא יודע להעריך", כך, בסמס לחבריו הטובים במכבי נתניה ובעיקר לאנשי המנהלה, נפרד פרנסיס קיויו מהקבוצה לפני חזרתו לגרמניה.
קיויו צפוי לחתום בקבוצה מהליגה הגרמנית השנייה, אחת משש הצעות שהחלוץ אומר שעומדות בפניו. מאחר וקיויו שוחרר לפני תום מועד ההעברות הוא הפך לשחקן חופשי שיכול לחתום על חוזה בקבוצה גם במהלך החודש הקרוב.
המאמן, לותר מתיאוס, הפתיע את שחקני הקבוצה בכך שהעניק להם יומיים חופש. אחד השחקנים בקבוצה אמר ש"זה מוזר כי בדרך כלל נותנים חופשים על עבודה טובה, ואנחנו שיחקנו גרוע". היום מתבררת הסיבה לחופש: מתיאוס יצא הלילה לגרמניה להשתתף במשחק הוקרה לאוליבר קאן בין כוכבי הליגה הגרמנית לבאיירן מינכן, ואף לא נכח בחתונתו של המגן דדי בן דיין אמש.
הסקאוט הדני, טומי נילסן, קיבל את רשימת השחקנים אותה רוצה מתיאוס, מתוכה ייבחר חלוץ אחד שיצורף בקרוב. הבעלים, דניאל יאמר, החליט לפתוח את כיסו לטובת המהלך אך עדיין לא נקב במחיר אותו הוא מוכן לשלם עבור החיזוק.
אחר הצהריים פורסם כי מכבי נתניה תעמוד לדין בגין התנהגות אוהדיה במשחק גביע הטוטו מול בית"ר ירושלים.

לדעתי קיויו הגזים, הוא פתח את הפה יותר מידי , כנראה שהוא לא מעריך כלום..

קרדיט לאתר ספורט 5