#1

לאחר המשחק בפתח תקווה הערב, ביקש החלוץ פרנסיס קיויו לעזוב את הקבוצה. בהמשך הלילה נפגש השחקן עם הנהלת המועדון ושני הצדדים סיכמו ברוח טובה על עזיבתו של החלוץ לשביעות רצונם של שני הצדדים. אוהדי הקבוצה קיללו את החלוץ במהלך המשחק הערב.
"השחקנים מרוכזים באימונים, אבל אני לא מרגיש שזה בא לידי ביטוי במשחקים" כך אמר הערב מאמן מכבי נתניה לותר מתיאוס בסיום התיקו 1:1 מול מכבי פ"ת. מתיאוס: "זה לא הסגנון שלנו. השחקנים חייבים להילחם למען המועדון והאוהדים. אני לא יודע למה אנחנו משחקים שונה מאיך שאנחנו עובדים באימונים. שכטר חשוב מאוד עבורנו, אבל הוא עדיין לא יכול לשחק 90 דקות".
במחצית זעם מתיאוס על השחקנים ואמר להם: "זה לא כדורגל, אתם לא עובדים כקבוצה. אתם נראים בושה וחרפה, תתחילו להילחם".
מתיאוס אמר בסיום לשחקנים: "יש לנו השבוע פגרת נבחרת. זה זמן טוב לחשוב מה אנחנו רוצים מעצמנו העונה. האם אנחנו מסתפקים באיך ששיחקנו היום ולהיות במרכז הטבלה או שאנחנו מסוגלים להתמודד על אליפות הליגה. אנחנו עובדים קשה באימונים ועושים דברים טובים, אבל אני לא מבין למה אנחנו לא מביאים את זה למגרש". לאחר מכן עבר מתיאוס ולחץ ידיים לשחקנים הבינ"ל שישחקו במדי נבחרות ישראל השבת וכן לביוואן פרנסמן שיטוס הלילה וישחק בשבת עם נבחרת דרא"פ מול ניגריה.
איתי שכטר אמר בסיום: "יש לנו קבוצה חזקה ואני מאמין שנתחבר ונתחזק. לא קל להיות 4 חודשים בחוץ ולראות את החברים שלך מהצד. הייתה לי תחושה טובה שאבקיע היום שער. לאט לאט זה יתחבר, יש לנו מאמן חדש עם מנטליות אחרת. אני מאמין שתהיה לנו קבוצה חזקה השנה".
מאמן מכבי פ"ת גיא עזורי אמר בסיום: "בחצי הראשון שיחקנו טוב יותר מנתניה וחיפשנו לנצח. בשבוע ימים שאני כאן ניסיתי לעשות כל מה שאפשר. אסור לשכוח שהקבוצה נשארה בליגה רק בשנייה האחרונה בעונה שעברה. השער שספגנו נבע מחוסר ריכוז ובגלל זה אני מאוכזב. יש פה קבוצה טובה עם הרבה שחקנים צעירים ומוכשרים".

לדעתי לא הפסד גדול שקיויו עוזב...

אין לו מושג בכדורגל

קרדיט לאתר הקופסא.