#1

נבחרת ישראל קיימה הבוקר (שלישי) אימון בהדר יוסף, כל זאת במסגרת ההכנות לחצי גמר אליפות אירופה.

הטורניר המוקדם יחל ב-20 לאוגוסט והמשחק הראשון של הנבחרת הישראלית יתקיים ב-3 בספטמבר, בישראל נגד נבחרת בריטניה. בהמשך תפגוש ישראל את נבחרות בוסניה וצ'כיה כאשר המטרה היא ברורה: להעפיל לאליפות אירופה שתתקיים בפולין בקיץ 2009.

לו"ז האימונים של הנבחרת עמוס ולאחר שעברו 11 ימים מאז התאספו לראשונה השחקנים לאימוני הנבחרת אומר היום ל-ONE המאמן הלאומי, צביקה שרף: "אחרי 11 יום המצב שלנו בסדר. יש כמובן עוד מה לשפר, אף אחד עדיין לא בכושר מלא ולא ציפיתי שאחרי 11 ימים יהיה תיאום מלא קבוצתי, אבל אנחנו יודעים על מה אנחנו צריכים לעבוד. אני מבטיח שעד ה-3 לספטמבר אנחנו נהיה עם כושר מקסימלי אישי וקבוצתי".

את אימון הבוקר הגדיר המאמן הלאומי כ"אימון טוב מאוד". כל סגל השחקנים עמד לרשות של מאמן כולל עידו קוז'יקרו שהחלים ממחלה, גם הוא התאמן הבוקר.

הערב יתקיים אימון נוסף בהדר יוסף ובתחילת השבוע הבא (ביום שני) תצא הנבחרת למחנה אימונים בנהריה.

"ההחלטה לקיים את מחנה האימונים בנהריה נבעה מכך שקיים שם אולם טוב, עם תנאים טובים ונוחים" אמר צביקה שרף על מחנה האימונים שיחל בשבוע הבא "המטרה שלנו היא להתמקד במה שעוד צריך לעבוד עליו ומחנה אימונים נוסף הוא אופציה טובה להכנה לקראת המטרה".

לידיעת ילדי האזור שמבלים עכשיו בחופשת הקיץ, המאמן, צביקה שרף מאפשר, בתיאום עם מנהל הנבחרת, מומו לוצקי, להגיע לביקור באימונים ואף להצטלם ולקבל חתימות מהענקים של הנבחרת. (ושוב, עם דגש על התיאום מראש).

סגל השחקנים שמונה 15 שחקנים יצא במלואו למחנה האימונים ולקראת כל משחק ייבחר שרף את 12 השחקנים שילבשו כחול לבן.

קרדיט לאתר one