TGF.co.il - פרסום| בטיסטה מדבר על:הקרב עם סינה, טייקר וסמארסלאם.
 
מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1
עוד |
 1. תאריך הצטרפות
  08.05.2008
  שם פרטי
  יבגני
  הודעות
  340
  #1

  מראיין: מצטרף אלינו היום מר דייב בטיסטה שמחלק היום חתימות במונטיראול קוויבק. מאות מעריצים באו לראות את אלוף העולם לשעבר דייב בטיסטה. אז בלי עוד עיכובים איך את מרגיש היום?

  בטיסטה: אני מרגיש נהדר מה איתך?

  מראיין: הכל טוב תודה. נתחיל. לאחרונה עברת לראו איך אתה מרגיש לגבי המעבר, והאם יש לך העדפה מסויימת בין התוכניות?

  בטיסטה: אתה יודע הייתי בשוק, אבל אתה יודע הדבר המגניב היה שבאותו יום ריי מיסטריו עבר לראו, והוא חבר מאוד טוב שלי, אני הולל אחריו לכל מקום, אז ידעתי שמישהו יהיה לצידי. זה היה די מוזר, אני עזבתי הרבה מערכות יחסים קרבות, בניתי מלא מערכות יחסים בסמאק עם המתאבקים. הייתה לזה הרגשה כאילו אני עוזב את המשפחה שלי. אז זה היה קצת קשה. ותאמת אין לי העדפה בין שתי התוכניות אבל אני מתגעגע לסמאקדאון.

  מראיין: כמו שכבר צויין כל האוהדים עומדים בטור, הטור פה בכל הרחוב וכולם מתשגעים פה. אתה בטח התרגלת לזה. מה היה הדבר הכי משוגע שאוהב עשה כאשר הוא פגש אותך?

  בטיסטה: (צוחק) אני נזכר עכשיו בנשים. אני חושב שהדבר המצחיק ביותר זה שאמהות באות אליי עם הילדים שלהן והאמהות נמרחות עליי מול הילדים, וזה די מביך, אבל לפחות הן לא עושות משהו רע.

  מראיין: לאחרונה קראתי את הביוגרפיה שלך, כמה עבודה נדרשת לכתוב דבר כזה, ואני יודע שיש לך הרבה סיפורים על אמא שלך בביוגרפיה שלך. אתה רוצה לשתף אותנו בסיפור אחד?

  בטיסטה: (דייב מתחיל לצחוק והקהל מתחיל לצעוק "סינה מסריח" ברקע. אנחנו יודעים שאם סינה היה במקום בטיסטה אז הקהל היה צועק "בטיסטה מסריח). תראה אני לוקח את הספר(הוספה שלי: בטיסטה מתכוון לביוגרפיה שלו) איתי לכל מקום. היה לי כותב שכתב את הכל. אני דיברתי איתו בלי הפסקה 4-5 ימים. לקחתי את הכותב איתי לכל מקום, רציתי שהוא ירגיש את החיים שלי בדרכים. היו לנו גם מספר שיחות בטלפון. הוא גם דיבר עם אמא שלי ועם האנשים שקרובים אליי. אין לי סיפור מסויים על אמא שלי. אבל אני יגיד לך אנשים באים אליי כל הזמן ואומרים לי "בטיסטה אתה יודע אני המעריץ מס' 1 שלך" ואני אומר להם שאין סיכוי כי אמא שלי היא מעריצה מס' 1 שלי. היא עוזרת לי בכל מצב. והיא המעריצה הכי גדולה שלי.

  מראיין: אתה התחלת עם OVW בשנת ואז בשנת 2002 הגעת לWWE. ואז הגעת למיין איבנט ברלסמניה 21. מסע של שלוש שנים. עכשיו נסתכל קצת אחורה, איך הרגשת שהגעת כל כך מהר למיין איבנט?

  בטיסטה: זה עדיין משהו שקצת קשה לי להאמין בו, וזה מצחיק כי זה עבר כל כך מהר. אבל שאני מסתכל על זה עכשיו זה נראה לי שזה לקח נצחים. אבל ברצינות לא חשבתי אפילו במיליוני שנים שאני יגיע למיין איבנט של רסלמניה אז זה משהו שאני בחיים לא יישכח. כל יום בעסק הזה זה מתנה משמיים בגלל שאתה לא יכול לדעת מתי זה ייגמר במיוחד לבחור כמוני שהקריירה שלו התחילה אחרי גיל 30.

  מראיין: לאחרונה עבדת בפיוד שאנשים יחשיבו אותו הפיוד הטוב שהיה בכל הזמנים עם האנדרטייקר. איך זה לעבוד איתו מאחורי ומלפני המצלמה?

  בטיסטה: זה היה אחד הדברים הטובים ביותר. למדתי המון מטייקר, ואני יודע שכל מי שראה אותי יכול להגיד שאי אפשר שלא לשים לב כמה למדתי והשתפרתי. אני נהנתי מטייקר ואין לנו סגנון דומה של האבקות. הוא אתלט יותר טוב ממה שאני וממה שאני אהיה. אבל אתה יודע שסטייל הברול הוא אחד הקשים לביצוע, והתלוננו אחד על השני. אבל בזירה הכל היה מושלם. והכריזמה הייתה מעולה, ויש לי המון גאווה וכולם יודעים את זה. ואני חושב שהפיוד שלנו היה הפיוד הטוב ביותר בהאבקות מקצועית. ואני שמח שאני יכול לקרוא לטייקר חבר. ואני גאה בזה, ואני אוהב אותו עד מוות.

  מראיין: בזירה עכשיו אתה אחד הטובים. אבל בהתחלה אתה ניסית להתקבל לWCW. היה לך מבחן התאמה לWCW. והם אמרו לך שאין לך עתיד בהאבקות מקצועית. מה היו המחשבות שלך באותו הזמן. האם נתקלת באחד האנשים שאמרו לך את זה?

  בטיסטה: לא, לא פגשתי אחד מהם, ולמען האמת זה היה רק איש אחד שאמר לי את זה. אני אפילו לא יודע מה שמו האמיתי, אני רק יודע שהם קראו לו "הסמל".


  מראיין: "הסמל פרקר?

  בטיסטה: כן זה הוא, הוא היה ממש מפגר. אתה יודע תמיד תהיתי איזה סוג של טאלנט הוא חיפש. הדבר המצחיק היה שצ'אק פולומבו היה במבחן ההתאמה הזה גם. והוא עבר את המבחן. אני לא חושב שהוא זוכר אותי, אבל הוא היחיד שאני זוכר מאותו יום בWCW. אבל הדבר המגניב שאני זוכר הוא שצ'אק היה מאוד חיובי אליי. הוא תמיד עודד אותי כמו שהוא עודד את שאר האנשים. זה מי שהוא איש חיובי.
  מאז לא פגשתי את ה"סמל". אני הייתי מאוד מאוכזב באותו יום. בימים שאח"כ הייתי ממש עצבני.

  מראיין: ביום ראשון (17.8.08) בסמארסלאם, זה יהיה בטיסטה נגד השותף הנוכחי שלך ג'ון סינה. באירוע השנתי של הקיץ סמארסלאם. מה אנחנו יכולים לצפות מהקרב שלכם?

  בטיסטה: אני לא יודע בעצמי. אף פעם לא היה לי קרב אחד על אחד עם סינה. סינה ואני עבדנו ביחד בOVW והיה לנו קרב או שתיים אז אבל היינו אנשים שונים ממה שאנחנו עכשיו. אני באמת לא יודע. אני לא יודע למה לצפות. אני יודע שהוא אתלט מצויין ומבדר מצויין. אבל אני לא מתכוון להפסיד. וזה הולך להיות הקרב הכי טוב!

  קרדיט לאתר אחר.
  נערך לאחרונה על ידי Evgeny878; 16.08.08 בשעה 13:34.

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

SEO by vBSEO