#1

רוקסי מנצחת את ג'אלקין בקרב נשים - טרייסי ברוקס הייתה שופטת מיוחדת.

" דה גורו " סאן ג'י דאן ניצח את קורי מאן - אחרי הקרב שארק בוי ניסה להרביץ לגורו אבל לא הצליח , סופר אריק הגיע והוציא מהמכנס של גורו תטבעת של ואל שהייתה נוכחת בקרב , ואל צעקה אליו , סאן ג'י דאן אמר לה שהיא בקרה אותו נפלה לה הטבעת , בסוף הם התחבקו.

" בלאק מאצ'יסמו " ג'י ליטל וקונסקונסס קריד ניצו את מאשינג גאדס - קרב פשוט קטלני , שווה צפייה , קונסקוננס מצמיד לניצחון את אלכס שלי , אחרי הקרב כריס סאייבן לוחץ למאצ'יסמו וקריד תיד , קריד בא ללחוץ תיד לאלכס שלי והוא לא מסכים , הוא דוחף אותו ויוצא מהזירה.

קרב חדש התווסף לארוע " הארד ג'סטיק " - אלופת הנשים טיילור ויד , ג'איל קים ו-ODB נגד הנשים היפות(סקיי ולאב) עם אוסום קונג.

כריסטיאן קייג , ריינו ו-LAX ניצחו את TEAM 3D ו- " בר מאני " - קרב מצוין , הרבה תרגילי סיום , אחרי הקרב TEAM 3D תקפו את כולם מאחורה , ג'וני דביין וBRO דיבון הביאו שולחן זכוכית לזירה , " בר מאני " העיפו את הומסייד על השולחן.

אוסום קונג ניצחה את סאלינס בקרב קצר - אוסום קונג מנצחת אחרי אוסום בומוב , אחרי זה היא מביאה כסא מניחה אותו , אביס נכנס לזירה , עומד מול אוסום קונג , ראישה סאיד אומרת לאוסום קונג לצאת מהזירה , היא יוצא , ראישה סאיד מביאה כפה לאביס , אביס מרים כסא אבל ראישה סאיד בורחת , איש ביטחון לוקח לאביס תכסא , הוא מסתובב ואביס מבצע עליו תרגיל סיום.

הקרב המרכזי היה 8 אנשים , צריך להעיף מעל החוטים , השניים האחרונים שנאשרים בזירה יתאבקו בקרב רגיל

ראשונים נכנסו AJ סטיילס וקורט אנג'ל , אחריהים נכנסו BG ג'יימס וקיפ ג'ימס , אחריהים נכנסו מאט מורגן וטומקו , ובסוף נכנסו בוקר T וסמואה ג'ו , מאט מורגן העיף את קיפ ג'ימס מעל החוטים , AJ סטיילס העיף את קורט החוצה , שנייה אחר כך בוקר מעיף את AJ , בחוץ קורט מבצע תאנגל לוק על AJ סטיילס , מאט מורגן מוציא את BG ג'ימס , טומקו ובוקר מוציאים ביחד את מורגן , סמואה ג'ו מעיף את בוקר מהזירה ,

סמואה ג'ו מנצח את טומקו אחרי תרגיל סיום - אחרי הקרב נשמעה המנגינה של סטינג , סטינג מופיע למעלה , ג'ו מסתכל עליו ונגמר התוכנית.