#1

פלייר/WWE-הסוף
WWE הודיעה באתר הרשמי שלה שפלייר והחברה הסכימו באופן הדדי על סיום החוזה שלו. הסיבה היא ככל הנראה מפני שהחוזה של פלייר בחברה מונע ממנו לקבל הצעות בארגונים אחרים.
במהלך החודשים האחרונים,פלייר נאלץ לבטל מספר הופעות מחוץ ל-WWE בגלל שהחברה לא אישרה אותן.
למרות העזיבה,פלייר נשאר בתנאים טובים עם החברה.
פלייר שחרר את ההצהרה הבאה בנוגע לנושא באתר הרשמי שלו: "אני וה-WWE נפרדנו בתנאים מצויינים,זה נותן לי צ'אנס לנצל הזדמנויות חדשות כמו מפגשי חתימות עם אוהדיי הנאמנים שעשו אותי מה שאני היום,תפקידי טלוויזיה ועוד.
אני והסוכן שלי מתרגשים מאוד לגבי מה שהעתיד עשוי לצפון בתוכו".


עדכוני פציעות
קורט אנגל נחבל במהלך צילומי אימפקט האחרונים.,הפציעה הייתה אמנם קלה ולא אמורות להיות לה השפעות אבל לאור היסטוריית הפציעות של אנגל מיותר לציין שזה ישר הבהיל את הצוות של TNA.
אנגל צפוי להתמודד נגד איג'יי סטיילס בקרב Last Man Standing בהארד ג'סטיס.

Raisha Saeed - המתאבקת Cheerleader Melissa נפצעה ברגלה בצילומי אימפקט האחרונים, עוד לא ברור אם היא תוכל להופיע בצילומים הבאים.


ברייאן קנדריק,נורמן סמיילי וברוק לסנר.
WWE החתימה לחוזה את כוכב WCW ו-TNA לשעבר - נורמן סמיילי,אבל לא כמתאבק אלא כמאמן.
הוא יעבוד כמאמן בטריטוריה הפיתוחית Florida Championship Wrestling.

תתחילו לשנן - שם הזירה החדש של בראיין קנדריק הוא The Brian Kendrick, בדף הרוסטר של סמאקדאון כבר שונה שמו וגם בתוכנית האחרונה של סמקדאון אפשר היה לראות שהוא מופיע עם השם כשגם פולי וJR קוראים לו כך.

בראיון שנערך עמו לאחרונה אומר ברוק לסנר שהוא לא שולל חזרה אפשרית לזירה,אבל זה ייקח סכום כסף גדול מאוד כדי לגרום לו לעשות זאת.
לסנר אמר: "הם יצטרכו לשלם לי בגדול. הם (MMA) משלמים טוב, בנוסף אני בבית כל יום. היאבקות הייתה פשוט עינויי מבחינה פיזית עבורי-שום ערבים חופשיים,עיר שונה בכל לילה,טיסה שונה כל פעם. ואם הייתי נפצע,הייתי צריך בכל זאת להופיע בטלוויזיה יום למחרת".


עוד חוזר הניגון...
WWE שלחה לאחרונה מכתב המאיים בנקיטת צעדים משפטיים כנגד Ultimate Warrior בנוגע למפגש חתימות שערך בתאריך ה-20 ליולי בקרבת מקום לאירוע ה-Great American Bash.
כ-150 אוהדים הגיעו לסשן החתימות, במכתב מתלוננת ה-WWE על התזמון הגרוע של המפגש בנוסף על הצגת חגורת אליפות של ה-WWF שלטענתה שייכת לה והיא הבעלים שלה.
לשני הצדדים יש היסטוריה לא קצרה בין כותלי בית המשפט,כבר ב-1993 ווריור שינה את שמו ל-Warrior על מנת לשמור את הזכויות על השם מחוץ ל-WWF. בין 1996 ל-1998 הוא נכנס עם החברה לסדרת תביעות כש-WWF טענה לבעלות גם על השם Ultimate Warrior וגם על Warrior. החברה טענה שיש לה זכויות יוצרים על השמות. בית המשפט פסק ש-Warrior רשאי להשתמש בגימיק, צבעי הפנים שבאים עמו וכל שאר התכונות המאפיינות את דמות ה"לוחם". ב-2006 הגיש נגד החברה תביעה נוספת,הפעם על הפקת DVD שמתאר את הקריירה שלו למטרות רווח אישי.
ביוני האחרון עשה ווריור את חזרתו הגדולה לזירה במסגרת אירוע של הארגון הספרדי NWE.


חזרה אפשרית לWWE
אלוף הזוגות לשעבר Carl Ouellette תחרה והפסיד בקרב חושך נגד צ'ארלי האס לפני Raw. הקרב היה קרב ניסיון, כך שאוולט עשוי לעשות קאמבק לחברה.
עוד אין תגובה מההנהלה לגבי הקרב, במהלך הקריירה שלו הספיק אוולט לעבוד עבור ארבעת הארגונים הגדולים בארה"ב-ECW,WCW,WWF ו-TNA, הוא אלוף הארדקור ב-WCW ולשעבר שלוש פעמים אלוף זוגות ב-WWF.


עדכון Kenny Dykstra ו-Elijah Burke:
Kenny Dykstra היה מאחורי הקלעים בצילומי סמאקדאון/ECW האחרונים אבל לא הופיע.
דייקסרה נפצע בינואר ומאז לא הופיע בטלוויזיה.
למרות שהוא כבר החלים באופן מלא מפציעתו,WWE בחרה שלא להשתמש בו וכרגע מצבו עם החברה עוד לא ברור.
אלייז'ה בורק היה מאחורי הקלעים ב-GAB אבל לא הופיע,הוא התחרה בקרב חושך לפני כחודש תחת גימיק חדש ומאז שוב נעלם,כמו כן הוא היה אמור לעבור לראו בדראפט האחרון אבל גם זה לא קרה בסופו של דבר כיוון שצוות ה-creative עוד לא החליט מה לעשות איתו.


קאז עוזב את TNA - רק סטוריליין.
TNA אישרה שקאז לא באמת עזב את החברה וזהו רק חלק מאנגל, כבר מההתחלה היו ספקולציות לגבי השמועה הזו שכן קאז היה לאחרונה בעיצומו של פוש כשנבחר לייצג את טים TNA בטורניר האקס קאפ האחרון,קיבל טייטל שוטס על אליפות ה-X Division ואף על אליפות העולם כשהחליף את קורט אנגל לפני מספר חודשים ולאחר Slammiversary נגד סמואה ג'ו.


הקטור מדבר
הקטור גאררו,בן למשפחת גאררו האגדית הגיב לאחרונה בראיון שנערך עמו על מגוון של נושאים ביניהם הערה מעניינת על וויקי.
על המעורבות עם TNA אמר שזו משפחה נהדרת ונהדר להיות חלק ממנה.
על LAX אמר שהם טאג טים מעולה ושבכל טאג טים חייב להיות את הכוח והזריזות של אחד כמו הרנאנדס.
על הומיסייד הוא אמר כי יש לו ארסנל מגוון של מהלכים, את הזריזות ואת הרוח של מתאבק לטיני,אבל בעיקר את כוח הרצון ואת הנחישות לנצח.
על וויקי הגיב שזו לא אותה וויקי גאררו שהייתה פעם, זו וויקי לארה (שם המשפחה שלה לפני שהתחתנה) ושאחרי המוות של אדי היא החלה להתבודד,והמשפחה קיבלה וכיבדה את זה.
מאז היא לא ניסתה ליצור קשר עם אף אחד מחברי המשפחה למרות שהמשפחה עדיין אוהבת אותה ומתייחסת אליה כאל בת משפחה,הם מקווים שהיא תחזיר להם את אותה המחווה בשמירה על קשר איתם.


שייח דווארי
כוכב WWE לשעבר שון דאבארי יעבוד ב-TNA תחת השם Sheik Abdul Bashir. שינוי הגימיק נעשה פשוט על מנת להבדיל את דאבארי מהגימיק הקודם שלו ב-WWE.
כזכור,דאבארי שימש כקפטן של הנבחרת הבינ"ל בטורניר האקס קאפ האחרון.
TNA העלתה ווידיאו שבו הוא נראה מדבר על כך שהוא הגיע לארה"ב על מנת להגשים את ה"חלום האמריקאי" אבל עד כה ללא הצלחה.
בווידיאו הוא קורא לחברה האמריקאית החברה הכי מתנשאת על פני כדה"א ואומר שההצלחה שלו הופכת אותו ליותר אמריקאי מכל אחד מהם.וינס מקמהון זוהה ע"י אוהדים בצילומי Raw:
מספר אוהדים שהיו נוכחים ב-Raw של שבוע שעבר זיהו את וינס.
אוהד אחד בירך אותו על הולדת נכדתו אבל ע"פ הדיווחים וינס די נפנף אותו.
MVP זוהה אף הוא בבניין וכמו כן גם ג'ואי סטיילס,סטיילס נשאל ע"י מספר אוהדים אם הוא יחזור לעשות פרשנות ב-ECW והוא ענה שהם יצטרכו לחכות ולראות.
בסופו של דבר נוכחנו שזה לא המקרה וטוד גרישם החליף את מייק אדאמלי שוודאי יהיה עסוק עכשיו עם "חובותיו" כג'נרל מנג'ר החדש של Raw.
ואם כבר מדברים על אדמילי ותפקידו החדש,לרשת הועלתה עצומה חדשה שבה האוהדים מבקשים להעיף את אדמילי מתפקידו החדש,השנאה כלפיי אדמילי לא חדשה,אדמילי זוכה לשנאה הזאת מהרגע שהוא "הדיח" את ג'ואי סטיילס מעמדת השדר של ECW.


טומקו ובלאק ריין בחוץ?
האם אלוף הזוגות לשעבר טומקו עזב את TNA.
מקור אחד בחברה טען שההחלטה לשחחר את טומקו נעשתה כיוון שלצוות ה-creative פשוט אין מה לעשות איתו.
כמו כן,דווח שטומקו סירב לכל ההצעות שהוצעו לו ע"י ה-creative והביע חוסר רצון לעבוד עבור החברה בעבר,אם טומקו ישוחרר באמת הוא ככל הנראה יחל לעבוד באופן מלא ביפן.
למרות השמועות,טומקו הופיע באימפקט האחרון בהתחלה של פיוד עם מאט מורגן.

דאסטין רודס שעבד לאחרונה כ-Black Reign ב-TNA וכ-Goldust ב-WWE שוחרר מהחברה מאותה הסיבה - לחברה פשוט אין רעיונות לגביו.
שני השחרורים האלה מצטרפים לגל של שחרורים מהחברה לאחרונה יחד עם עזיבתם של Rellik,סקוט דאמור וג'יימס מיטשל.


עוד חדשות TNA
קווין נאש עזב את צילומי אימפקט האחרונים כתוצאה מקונפליקט עם ההנהלה לגבי סיומו של קרב שאמור להיות משודר בשבוע הבא. כידוע,לנאש יש סמכויות בצוות ה-creative. אף על פי כן,ע"פ הדיווחים נאש עזב את הצילומים "בשקט" ולא עשה מזה עניין גדול.
בחדשות TNA אחרות כוכבי WWE לשעבר טוד ומייקל שיין (לא כוכב TNA לשעבר מאט בנטלי),שהיו ידועים כטאג טים Gymini היו נוכחים בצילומים.

תהנו חברה