#1

אברהם גרנט בדרך חזרה לפורטסמות'? ה'מירור' הבריטי מפרסם הבוקר (ה') כי המאמן הישראלי מועמד להחליף את הארי רדנאפ, המנג'ר הנוכחי של פומפי, במידה וזה יעזוב.

החילוף המפתיע עשוי להתבצע בעקבות ההצעה הגבוהה שקיבל רדנאפ מצסק"א מוסקבה וייתכן כי תוך ימים הוא יודיע על עזיבתו, בעקבות ההצעה המפתה שקיבל. לפי ה'מירור', מנג'ר פומפי, שהוליך את פורטסמות' לזכייה בגביע במאי האחרון, קיבל הצעה לחתום על חוזה בו ירוויח 4 מיליון ליש"ט לעונה, כיורשו של ואלרי גזאייב שעזב.


הארי רדנאפ. יפנה את דרכו של גרנט חזרה לפרמיירליג?

רדנאפ בן ה-61, שאימן בעבר גם את ווסטהאם, סאות'המפטון ובורנמות', שוקל בחיוב את ההצעה המרשימה שקיבל מהקבוצה אשר מאחורי נותנת החסות שלה עומד רומן אברמוביץ'. לפי הדיווח, מי שעלול לטרפד את המהלך הוא סאשה גאידמק, בנו של ארקדי, שהוא הבעלים של פורטסמות', לה יש חוזה עם רדנאפ עד 2011.

במועדון ירצו להשאיר את רדנאפ כדי להוליך אותה בהופעתה ההיסטורית הראשונה במפעל אירופי העונה, אבל אם המנג'ר אכן יעזוב, גרנט מועמד להחליפו ולחזור למועדון בו עבד בעבר עם רדנאפ, בתחילת דרכו של גרנט באנגליה.


לא שוכח לגרנט. ניקולאס אנלקה פתח פה.

בינתיים, המאמן הישראיל סופג היום ביקורת נוספת משחקן בקבוצתו לשעבר.


ניקולאס אנלקה, חלוצה הצרפתי של צ'לסי, אמר כי מאמנו החדש, לואיס פליפה סקולארי, מבין אותו טוב יותר מגרנט: "עכשיו אני משחק בעמדה שלי, כחלוץ מרכזי. בעונה שעברה שיחקתי מימין או משמאל ולא יכולתי להראות מה אני שווה".

מילותיו של אנלקה מגיעות מעט אחרי שסקלארי עצמו שלח גם הוא ביקורת מרומזת לגרנט ואמר: "פלורן מאלודה בוזבז בעונה שעברה, הוא לא שיחק בעמדה הנכונה".
קרדיט לYNET