TGF.co.il - כותב סיפורים, איפה אפשר לפרסם?
 
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2
עוד |
 1. Doctor D מנותק/ת מורחק
  תאריך הצטרפות
  08.06.2008
  שם פרטי
  רעכחשרןםעכרל
  הודעות
  308
  #1

  אני יוצר מתחיל (ממש צנוע...)
  ואני כותב סיפורים טובים, אני מתכוון ברמה של ספר (אני פשוט מתעצל לסיים אותו)

  אני אתן דוגמא:
  פרק 1 - היום שאחרי
  כבר אחרי חצות והוא רץ, הכי מהר שהוא יכול, מתנשף, מרגיש שהראות עומדות להתפוצץ לו בתוך החזה, הלב מרגיש שהוא עומד להתפרץ החוצה, הרגלים, כשבורות, כל כך כואבות, אך הוא לא מתייחס לכאב הוא רץ כבר שלוש שעות, הוא מתקרב ליער, רץ אל השורה הראשונה של העצים, קופץ בין התלוליות, ורץ, חושך, העצים סוגרים מסביבו.
  עייף, מרגיש שהוא חייב לעצור אבל לא, הוא יודע שאסור לו, אם יתפסו אותו הוא יחזור למקום שבו ניכלא בארבע שנותיו האחרונות, המקום שבגללו איבד את כל מה שהיה לו בחיים, הרכוש שנלקח ממנו, המשפחה , החברים ואפילו את הרגשות, הוא כבר לא יודע מה היא שמחה.
  הוא ממשיך לרוץ, חוצה את היער במהירות, הכי מהר שרגליו יכולות לשאת אותו ומגיע לקצה היער, מאחוריו הוא שומע סירנות ומסוקים שחגים מעל, הכול מעיד על בריחה מהאס.גי.אי(s.g.e). הם לא יפסיקו לחפש אותו, הוא רכוש יקר ערך.
  הוא מביט ברגליו, פתאום הוא מבין למה כל כך כואב לו, הוא נפצע מהגדר תיל והוא מדמם קשה, מתעלם מהכאב, הוא רואה אורות מרוחקים הוא יודע שלא ייקח הרבה זמן והוא יהיה חופשי, במנוסה אך חופשי, מתקרב לכביש המהיר ורואה את המכוניות שעוברות עליו מדי פעם, הוא מבין שאחרי שהוא יכנס לעיר ויתחבא, יהיה על פרופ' מייסון רוג'ר קשה יותר למצוא אותו, הוא עבר את הכביש בין מכונית למכונית, נראה כאילו שנים שהוא לא ראה כלי רכב, והנה אחרי ארבע שנים של סבל תרופות ושטיפות מוח, הרגע שלו חיכה כל השנים האלה, בכניסה לעיר, עשרה מטרים ממנו, החופש.
  לא מביט לאחור, בריצה קלה הוא מתקרב לכניסת הרחוב, לא יודע אם הוא רוצה לפגוש אנשים ובאיזה שפה מדברים במקום הזה, הוא לא יודע באיזה עיר הוא נמצא, מאז שהוא נלקח, העבירו אותו ממקום למקום כל כך הרבה פעמים שהוא כבר לא יודע אם הוא נמצא בכלל בארצות הברית, הוא מתקרב לשלט גדול ומואר שעליו כתוב באותיות גדולות אדומות ומוכרות "הכניסה לשטח D באחריותכם בלבד"
  לפחות זה באנגלית חשב לעצמו, שוב כואב לו,מביט בפצעיו הוא ראה שהפצע ברגל מזוהם ונוטף דם ותהה אם יש מרפאה או משהו כזה באזור, הוא ממשיך ללכת ברחוב, מחפש אולי עדיין יש חיים במקום הזה, אבל כל מה שהוא ראה זה בתים וחניות נטושים, החלונות סגורים, אין נפש חיה ברחובות.
  עייף, מרגיש שהוא חייב לעצור לנוח, מותר לי, אחרי ריצה של... מנסה לחשב את המרחק והמהירות שלו, שבע וקצת... מתקרב לאיזה ספסל ומתיישב, הקלה, הוא מרגיש שכול שרירי גופו תפוסים ואז נרפים לאט לאט. לפי החישובים שלו, השעה עכשיו חמש בדיוק.
  הוא עוצם את עיניו לנוח, רק לכמה דקות הוא מבטיח לעצמו, הוא נרדם, סיוטים רודפים אותו.
  הוא היה אז רק בן 6, ישב בחדרו ושיחק עם הבובות, מכיוון הדלת הוא שמע את אימו מכניסה אורחים לביתם ואז בלי שום אזהרה הזרים שלפו אקדחים, צעקות, יריות, הוא נלקח ממשפחתו, מתוך ביתו שלו.
  ---------------

  זה חלק קטן מהסיפור, יש לי 18 דפים של זה, קחו עוד דוגמא למשהו שאני כותב עכשיו

  עברתי את הצומת במהירות מופרזת, גם המשטרה לא תעזור פה, הגעתי לפניה חדה, הייתי חייב להאט, אבל אני יודע שזה לא בא בחשבון, התחלתי לפנות, הרמתי את האמברקס, "דריפט" ככה קוראים לזה בטלווזיה, לא היה לי זמן לחשוב על זה, הסתכלתי במראה, הוא עדיין מאחוריי, הוא התחיל להאיץ,
  "חתיכת..." התחלתי להגיד, הוא התנגש בי מהצד, לא נתן לי לקחת את הפניה,

  "לעזאזל!" הבנתי מה הוא מנסה לעשות, בלמתי בבת אחת, וסיבבתי את ההגה בזמן שהוא המשיך ישר,
  "כל-כך חובבני מצידו" המשכתי לנסוע,הסתכלתי במראות, הוא שוב מאחורי, הילוך חמישי, דוושת הגז לחוצה עד הסוף,
  "אין מצב שהוא עוקף אותי" הסתכלתי שוב במראות, לא האמנתי למראה עיניי,
  "מה לעזא..." הוא קפץ מהמכונית תוך כדי נסיעה,
  הסתכלתי על הכביש מולי, משאית פול טריילר עברה, לא היה לי סיכוי, בלמתי בכל הכוח, זה לא עזר, גם המכונית מאחורי תתנגש בי.
  שקט, אומרים שלפני תאונה או לפני שמתים, הזמן עוצר מלכת, זה בדיוק מה שקרה, הספקתי לראות את לוח השעונים, מהירות של 220 קמ"ש ויורד, הסתכלתי קדימה וראית את המשאית.
  -בום-
  פיצוץ, כעבור כמה שניות, קולות של סירנות, האמבולנס בדרך, אבל זה היה מאוחר מידי.

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 4. Aviko מנותק/ת מנכ"ל האתר לשעבר
  תאריך הצטרפות
  08.06.2007
  שם פרטי
  אבי
  הודעות
  12,060
  #2

  יש לך את גולשים כותבים שם יש לך במה חופשית לכתוב..

 

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

SEO by vBSEO