#1

הרייטינג של הWWE פשוט בקנטים. ראו האחרון השיגה רייטינג עלוב של 2.9! זה אחד המספרים הנמוכים ביותר בשנים האחרונות. למרות שביום השידור בארה"ב ציינו את יום הזכרון לחללי צבא אמריקה, בדרך כלל הרייטינג של ראו דווקא מטפס גבוה בימים אלו.

הרייטינג של ECW היה..1.0! זהו נתון הרייטינג הנמוך ביותר מאז עליית התכנית לפני שנתיים וחצי בשעת השידור הרגילה בימי שלישי. יש סיכוי גדול מאוד שאימפקט תעבור את ECW ברייטינג השבוע, וינס בהחלט לא יהיה מרוצה מזה.

מתאבקים מראו מאוד לא אוהבים את הנוכחות של טריפל אייץ' ברוסטר ומייחלים לעזיבתו. המעבר על שמועות של טריפל מתחברות יפה מאוד לדראפט שיתקיים בעוד 3 שבועות, ואם במקרה טריפל יעבור לסמאקדאון צפו שאנדרטייקר יעבור לראו.

עוד מתאבק ממש לא אהוד מאחורי הקלעים הוא CM פאנק. לWWE לא הייתה ברירה אלא להלביש עליו את מזוודת המאני אין דה בנק בעקבות ההשעייה של ג'ף הארדי. בהנהלה לא אוהבים את פאנק וכרגע אין להם אפילו תכנית איך הוא יפדה את המזוודה. זאת גם הסיבה שהוא נמצא ברצף הפסדים דיי גדול בזמן האחרון.

אוהד פרץ לזירה בהקלטות סמאקדאון ביום שלישי. זה קרה במהלך הסגמנט האחרון בתכנית. האוהד פגע בזאק ריידר או בקורט הוקינס ובאם נילי שהיה לצידם התעשת מהר מאוד והוריד לו אגרוף לפרצוף. זה הוריד את האוהד לקרקע והאבטחה מיהרה לתפוס אותו. השוטרים דיווחו שהוא היה שיכור. הקטע הזה בוודאי לא ישודר בתכנית עצמה.

ארגון ההאבקות הגדול, NWA, הכריז שיכניס את ריק פלייר להיכל התהילה ב7 ליוני.

דיוון "דה רוק" ג'ונסון רווק, כך מדווחים הצהובונים באמריקה. דה רוק היה נשוי לאשתו גרסיה עשר שנים ונפרד ממנה בסוף השנה שעברה. ב19 למאי הם חתמו על הסכם גירושים סופי.

הקארד העכשווי לאירוע הבא של TNA, "סלימברסרי" שיתקיים ב8 ליוני:
קרב מלך ההר על אליפות TNA: סמואה ג'ו [א'] נגד בוקר טי נגד רוברט רוד נגד כריסטיאן נגד ריינו.
* שומר חוק מיוחד: קווין נאש.
AJ סטיילס נגד קורט אנגל.
אליפות הזוגות: LAX [א'] נגד טים 3D.

אליפות הX דיווז'ן: פיטי וויליאמס [א'] נגד קאז.
* החתונה של ג'יי לית'ל וסו קאל ואל בהשתתפות כוכב אמריקן איידול אייס יאנג. דווח שTNA רוצים לעשות את החתונה בסגנון החתונה של רנדי סבאג' (עליו מבוסס הגימיק של ג'יי לית'ל) ואליזבת', TNA כבר התחילו ליצור קשר עם כוכבים שנכחו באותה חתונה.
* החזרה של אביס!


קרדיט לאתר אחר!!!
תהנו!
ותנו בתגובות!