#1

בני-השרון ספגה אמש במלחה את הפסד הליגה השלישי שלה ברציפות והמצב נראה לא טוב כרגע עבור החניכים של אפי בירנבוים, המאמן הוותיק שמנסה להוציא את המיטב מהסגל הקצר ביותר בליגה.

כשאנחנו נמצאים לפני הישורת האחרונה של העונה, בירנבוים ובני-השרון נמצאים בבעיה רצינית. אחרי הפציעה הקשה של קוקי בלצ'ר שכבר סיים את העונה, התווסף שמו של הקפטן, מאיר טפירו, לרשימת הפצועים.

טפירו נפגע בירכו במהלך הרבע השלישי של המשחק מול הירושלמים. הוא עבר את הבדיקה הבוקר בבית החולים מאיר בכפר סבא ובה נקבע שהקפטן סובר מקרע בשריר הירך. תקופת ההחלמה שנקבעה לטפירו היא בין 10 ימים לשבועיים כשבמהלכם יעבור פיזיוטרפיה במטרה לצמצם את תקופת ההחלמה.

הקבוצה מהשרון זקוקה בסך הכל לניצחון אחד כדי להבטיח את מקומה בפיינל פור שייערך בסיום העונה וסיכויי ההעפלה שלה אליו עדיין גבוהים מאוד אך קשה לראות כרגע את בירנבוים מסתדר עם שמונה שחקני סגל מול הקבוצות החזקות שיפגוש שם (או הפועל חולון או מכבי ת"א).

"השמיכה שלנו קצרה והשחקנים שלי נפלו מהרגליים", אמר בירנבוים המאוכזב לאחר ההפסד, "זו פעם ראשונה שאני נתקל במצב כזה כמאמן ובדיעבד אולי עשינו טעות בכל שלא הבאנו ישראלי נוסף. רצינו להביא את משה מזרחי שמשחק בצרפת אבל זה לא קרה בסופו של דבר".

מצבה של הקבוצה בהחלט לא נראה מעודד לאור דבריו של המאמן הוותיק אך אין ספק שהשיטה המשוחקת כיום בה גורל האליפות מוכרע על פי שני משחקים בלבד, הרי שהכל עוד יכול להתהפך.קרדיט לONE

http://one.co.il/Article/07-08/2,620,1347,0/115061.html