#1

בבקשה להכניס ללינקיה
שלום לכולם,תודה לDJBH
במדריך הבא תלמדו כיצד לפרוץ מכשיר טאצ' בגירסא 1.1.2

אוקי.. נתחיל :
1. קודם-כל אתם צריכים ליהיות בגירסא 1.1.1, מי שלא נמצא בגירסא, צריך לבצע ריסטור דרך האייטונס על-מנת להגיע לגירסא הזאת, מי שנמצא בגירסא 1.1.1, מומלץ לבצע ריסטור בלי שום קשר לפני שמתחילים (בסוף המדריך יש קישורים להורדת הגירסאות).
2. עכשיו, להיכנס לספארי ולכתובת JailBreakMe.com, לרדת למטה עד ל-InstallApps, וללחוץ עליו, אם לא נפתחת לכם ההתקנה באופן אוטומטי, צריך להיכנס כמה וכמה פעמים עד שיצליח.
3. לאחר הכיבוי וההדלקה שהמכשיר יבצע לעצמו בסוף ההתקנה, יש להיכנס ל-Installer, משם ל-Install ואז לתיקייה Sources, משם להתקין את Community Sources ולחכות עד שהמכשיר יבצע את ההתקנה ואת ה-Refresh שהוא יעשה לעצמו.
4. לאחר שה-Installer יבצע Refresh אוטומטי לסורסים, להיכנס לתיקייה (1.1.1) Tweaks ולהתקין את oktoprep.
5. לאחר ההתקנה, ללחוץ על כפתור ה-Home ולהחליק את הסלייד.
6. במחשב להיכנס לאייטונס, ללחוץ על השיפט השמאלי במקלדת + על הכפתור Update באייטונס ולבחור את הקובץ של גירסא 1.1.2 (בסוף המדריך יש קישורים להורדת הגירסאות), כך בעצם נעדכן את המכשיר, לאחר העדכון, יש לצאת מהאייטונס.
7. לאחר שהמכשיר יבצע ריסט אוטומטי לעצמו לאחר העדכון, ניתן לבדוק שבאמת הצלחנו לעדכן את המכשיר דרך זה שניכנס ל-Settings אז ל-General ול-About, לדפדף למטה ולראות במס' הגירסא שכתוב 1.1.2.
8. להיכנס לכתובת הלינק לא עובד אני יתקן בהמשך... http://rapidshare.com/files/71626429...break.rar.html ולהוריד משם את קובץ ה-Rar.

9. לאחר שהורדנו את הקובץ, צריך לחלץ/לגרור את הקבצים שבתוך קובץ ה-Rar לתוך תיקייה שתיצרו בשולחן עבודה.
10. יש להריץ את הקובץ windows.bat שנמצא בתוך התיקייה המחולצת (כדי להפעיל את הקובץ כמו שצריך, תצטרכו שיהייה לכם JAVA מותקן במחשב, אם אתם לא יודעים מה זה או שאין לכם, כנסו לאתר http://www.java.com/en ומשם תתקינו את ה-Java)
11. בחלון שנפתח יש לסמן v בתוך הריבוע הלבן שכתוב לידו Install SSH, לאחר שסימנו, ללחוץ על !JailBreak ולחכות בסבלנות עד שהתהליך יסתיים.
12. לאחר התהליך המכשיר יבצע ריסט לעצמו, עד שהמכשיר לא יעלה ושלא תראו שיש לכם אייקונים של Installer ו-SSH אל תצאו מהתוכנה.
13. זהו!, עכשיו אתם יכולים לצאת מהתוכנה ויש לכם אייפוד טאצ' פרוץ בגירסא 1.1.2