#1

משחקי וידאו כבר נהנו במשך שנים. אם אתה או מישהו במשפחה שלך משחקת, את המידע במאמר זה יהיה נהדר לשימוש you.Keep קריאה עבור ייעוץ ומידע על משחק משחקי הווידאו האהובים עליך. הורד משחק הדגמה לפני שאתה רוצה לרכוש. זה יכול לעזור לך לדעת אם הגירסה המלאה. הקפד לממש את אמצעי הזהירות בעת ביצוע פעולה זו. עצה הצוות שלנו כדי ליהנות עם כוח הכבידה גיא פרוצים. Friv7 אפשר הורדות רק מאתרים מאומתים או אמינים. שמור את המשחק בחריצים המתאימים. לפעמים לשים אחד חדש פנימה אולי אתה רוצה להיות מסוגל לחזור במשחק. לא תהיה לך אם אתה שומר לעתים קרובות מדי באותו מקום. לבלות קצת זמן עם הילדים שלך משחקים שאתה אוהב. ילדים בדרך כלל אוהבים ללמוד כמה שהם יכולים ממשחקי וידאו.


לשחק משחק או שניים עם child.This שלך יכול לתת לך הצצה לתוך איך הילד שלך ללמוד יותר על מה שהם אוהבים לעשות. שיתוף עניין משותף עם הילדים שלך כמו זה יכול גם ליצור שיחות נהדרות. תוכלו גם לצפות ולעזור מיומנויות ההתפתחות שלהם. קח הפסקות בעת משחק משחקי וידאו. אתה יכול למעשה לקבל מכורים למשחקים בצורה לא בריאה מדי אם אתה לא צעד משם מעת לעת. משחק משחקים אמור להיות כיף. אם אתה מכור למשחקים, לדבר עם רופא. הגבלת זמן משחק. משחקים זה משהו כי כמה למצוא להיות ממכר, ואנשים שמקבלים מכורים הם שם בחוץ, אז אתה צריך להיזהר מזה. נסו לשחק לא יותר משתיים עד שלוש שעות בכל יום. Friv8 אם אתה משחק שעות ארוכות, ודא שאתה לוקח הפסקות.


אל תשליך החוצה משחקי וידאו. חנויות רבות מאפשרות לך להחליף את המשחקים הישנים שלך עבור קצת מזומנים או במזומן. השתמש במזומן זה אתה מקבל משחקים חדשים. ודא שאתה להיזהר הילדים שלך בטוחים כשמדובר מקוון games.Keep לעקוב אחר האנשים שהם משחקים עם באינטרנט. כמה טורפים ילדים משתמשים במשחקים מקוונים כדי לתמרן ילדים צעירים. הגן על הילדים שלך על ידי מניעת אותם לשחק באינטרנט עם זרים באינטרנט. אם אתה הורה, לוודא את המשחקים הם משחקים מתאימים להם. אתה יכול לבדוק את הדירוג בחזית כדי לוודא שזה מתאים לבחירה שלך של המשחק המתאים. Friv9 סביר להניח שאתה רוצה להימנע משחקי וידאו כי בוטה לקדם אלימות מופרזת.לפעמים בונוסים הם רק ללקוחות אשר להזמין מראש. אלה יכולים לכלול ציוד משחק או תכונות שעשויות להיות זמינות רק לפני השחרור. אם אתה מבחין כי הילד שלך מקבל מעורבים מדי במשחק וידאו או מראה סימנים של תוקפנות או כעס במהלך המשחק, זה הכי טוב שאתה נותן להם פסק זמן. Friv2 בכל שנה תעשיית משחקי הווידאו גדל יותר מוצלח. כאשר אתה חושב על רכישת משחקי וידאו, יש כמה שיקולים דברים לשקול. כולם מן גיימרים להורים שלהם יכולים להשתמש עצות לקרוא כאן. קח את מה שלמדת כאן ואתה תהיה שחקן טוב יותר משחק וידאו ויהיה גם הורה טוב יותר לגיימר.