#1

אתמול רון קילינגס השתתף לראשונה בקרב רישמי של הWWE. זה היה קרב חושך נגד פול לונדון בראו,קילינגס ניצח את הקרב נאמר שהוא בכושר מעולה.

קנדיס מישל נותחה אתמול בהצלחה. הפציעה שלה היא קצת מעל החזה ובWWE.COM היא מספרת שזאת אשמתה כי היא נחתה לא טוב על האיזור אחרי דרופקיק לפני שבוע בראו. בכתבה מציינים כי לא נראה אותה ב6 החודשים הקרובים בזירה אך לא מצויין זמן חזרה. להזכירכם,בקרב ה"באני מאניה" ברסלמניה תחליף אותה אשלי.

התחזית של אורלנדו פלורידה ליום ראשון ה30 במרץ: 30 אחוז סיכוי לגשם. מאוד מאוד קשה לחזות את התחזית באורלנדו והאחוזים האלה משתנים כל יום.

הקארד לרסלמניה 24 כמו שהוא מופיע בעמוד הראשי באשכול שלנו הוא הקארד הרישמי והמלא אלא אם כן יקרו פציעות ו/או מקרים חמורים ואז הקארד עלול להשתנות [כמו עם קנדיס מישל].

לאחר שראו ירדה מהאוויר שון מייקלס הביא לרנדי אורטון SCM ולאחר מכן צחק על המשפחה של ריק פלייר.

יש דיבורים לא רשמיים אך חזקים על כך שהערב בECW יהיה סוג של קרב שיערב את כל 24 האנשים בבאטל רויאל של ECW ברסלמניה. עוד הלילה בECW הכניסה האחרונה לHOF השנה ושמועות חזקות שזה יהיה גורדון סויל,דמות לא מוכרת כל כך בקהילת הרסלינג העולמית. הערה אישית שלי: אני אומר שיהיה גם ג'ון מוריסון נגד שלטון בנג'מין הלילה.

הלילה בהקלטות סמאקדאון:
MVP נגד כריס ג'ריקו בקרב אלוף נגד אלוף.

ביום רביעי,בניו יורק,הWWE יקיימו עוד מסיבת עיתונאים לרסלמניה. ישתתפו: ביג שואו,פלוייד מייוות'ר,ג'ון סינה,טריפל אייץ',רנדי אורטון,אדג',מריה,וינס מקמהן,שיין מקמהן וככל הנראה גם קנדיס מישל.

הרבה מתאבקים הופתעו שפלוייד מיוות'ר לא הופיע בראו אתמול מאחר וזאת הייתה התכנית האחרונה לפני רסלמניה. בהנהלה אומרים שזאת הדרך הכי טובה לשמור על הבניה לקרב לאחר הסגמנט בשבוע שעבר.

CM פאנק לא אהוד במיוחד מאחורי הקלעים בקרב הבוקרים וסוכני הדרך.


תוצאות היט שהוקלטו אתמול:
פול ברצ'יל ניצח את סופר קרייזי.
לאנס קייד ניצח את ג'ים דאגן.
סניצקי ניצח את ואל וינס.
קודי רודס ניצח את טרבור מורדוק.

קרדיט לאתר אחר