#1

סגן בכיר ליושב ראש ועדת הכספים באיגוד הכדורסל מתכנן למנות יו"ר מחליף עד לבחירות הקרובות, לאחר שאולמרט מנע ממנו לעלות לפודיום בגמר גביע המדינה לנשים.

מנחם וידהורן, סגן בכיר ליושב ראש ועדת הכספים באיגוד הכדורסל, מתכנן להדיח את ירמי אולמרט מתפקידו כיושב ראש האיגוד בישיבת הנהלת האיגוד הקרובה, שתיערך ב-1 לאפריל.
וידהורן מתכנן למנות יושב ראש זמני לאיגוד, עד לבחירות הקרובות שאמורות להיערך בסוף חודש אפריל. "אני רוצה להדיח אותו כי הוא פגע במרכז אליצור ב-24 השעות האחרונות", אמר וידהורן לאתר ספורט 5.
הסיבה לרצונו של וידהורן לבצע את המהלך היא שאולמרט מנע ממנו לעלות לפודיום במהלך חלוקת גביע המדינה לנשים אמש. אולמרט דאג שלא יקריאו את שמו של וידהורן כדי שלא יעלה לפודיום.
במרכז אליצור מאמינים שיהיה להם רוב להדחת אולמרט מהתפקיד. ניסים אטרקצ'י ממרכז אליצור אמר: "נעשה הכל כדי להדיח את ירמי אולמרט שלא יודע לכבד חברים לדרך ומתנהל בצורה ילדותית ולעיתים מעוררת רחמים בהתנהלותו כיושב ראש איגוד. לשיא זה הגיע בהשפלת אדם רב פעלים שתרם בטח יותר משאולמרט תרם לכדורסל הישראלי. צר לי שאדם שקיבל כל כך הרבה קרדיט מהחברים באליצור יורק לנו בפרצוף בצורה מגעילה בסוף הקדנציה ובוחר לסיים את תפקידו כיושב ראש האיגוד בצורה מבישה".

"הוא הזמין את וידהורן לטקס זוטר בהפסקת משחק גביע הנשים. לטקס הענקת הגביע הוא מנע ממנו לעלות לפודיום וזאת כשספינת הדגל של אליצור - אליצור רמלה - זוכה בגביע".
"הוא הסביר את העניין בכך שהוא לכאורה שוחח עם בכיר מאוד באיגוד הכדורסל שגם הוא לא יעלה לפודיום ולכן האישיות לא נכחה במשחק. בשיחה שערכתי איתו מסתבר שלא דובים ולא יער. הוא הכחיש את הדברים מכל וכל וטען שלא הגיע בגלל מצב בריאות לא תקין".
קרדיט-ספורט5