#1

רגע לפני הגיוס-טיול עם חברי הילדות


ניתן לשער שאם אתם עומדים לפני גיוס, בוודאי אתם מחפשים אחר בילוי יוצא דופן, בילוי שלא תשכחו. טיול לחו"ל עם חברי הילדות שלכם יהיה עבורכם חוויה בלתי נשכחת ועל מנת שזו תהיה מושלמת כל שתצטרכו הוא לעשות מספר פעולות פשוטות:
· בחירת היעד
· חיפוש אחר דיל משתלב
· הוצאת ביטוח נסיעות
· אריזת מזוודה ויציאה לדרך


בחירת היעד


ישנם יעדים בעולם אשר מושכים אליהם יותר צעירים ויש שמושכים אליהם מבוגרים. בתור צעירים שעומדים לפני גיוס ניתן לשער שגם אתם תחפשו אחר מקום צעיר, מלא במסיבות, זול לבילוי ורצוי גם שיהיה בו חוף ים משגע. בין היעדים המתאימים במיוחד לצעירים לפני צבא יכולים להתאים איי יוון או קפריסין. היעדים הללו מתאימים לצעירים, מציעים חופי ים משגעים והם מציעים שפע של מקומות בילוי ובמחירים אטרקטיבים במיוחד לקהל הצעיר. כמובן, יכול להיות שאתם תמצאו לנכון לצאת ליעדים אחרים מאלו כשמה שחשוב הוא שתחליטו כולם יחדיו מה אתם רוצים לעשות לאורך הטיול שלכם.


חיפוש אחר דיל משתלם


טיול לפני הגיוס הוא טיול בלתי נשכח. התקופה שבין סיום הלימודים לתחילת הצבא היא תקופה מרגשת ואתם מוזמנים לנצל אותה לטיול משותף עם החברים. החברות השונות יציעו לכם דילים משתלמים לצעירים והיעדים לצעירים יכולים להיות אטרקטיבים ביותר עבורכם. על מנת למצוא דיל משתלם במיוחד לטיול לפני צבא כל שאתם צריכים לעשות הוא לפתוח את האינטרנט ולחפש דיל מתאים לתאריך המושלם עבור היעד שלכם.


הוצאת ביטוח נסיעות


לא משנה לאן אתם טסים, אתם לא יוצאים מהארץ בלי שיש לכם ביטוח נסיעות לחופש בחו"ל. הביטוח הוא השקט שלכם לכל מקרה שלא יהיה. אתם יכולים לבחור בביטוח בסיסי ואתם יכולים לבחור לעצמכם ביטוח מורחב. ביטוח נסיעות לחופש בחו"ל שהוא ביטוח מורחב מאפשר לכם לקבל תמיכה גם במקרים קיצוניים כמו גם החמרה במצב הבריאותי שלכם אם יש לכם מצב אשר יש לדווח עליו. למשל, אם תצטרכו הטסה מיוחדת לארץ, תוכלו לעשות זאת בקלות אם יש לכם את הביטוח המתאים. בכל גיל אין לזלזל בצורך של הביטוח ובכל מקרה באופן יחסי לעלויות הטיול שלכם הוא לא יהיה ההוצאה היקרה ולכן יש להקפיד לדאוג לו ברגע שאתם מזמינים את הדיל שלכם.


אריזת המזוודה


הזמנתם דיל לטיול עם חברים ודאגתם לביטוח, מה שנשאר לכם עכשיו הוא לארוז את הדברים שחשובים לכם לקחת. באריזה של הדברים אותם תרצו לקחת אתכם חשוב לזכור לקחת בגד ים, משקפות אם יש לכם וגם מתאמי חשמל. ניתן לשער שתיקחו אתכם לטיול את הסמרטפון שלכם ולכן בוודאי לא תרצו להישאר בלי חשמל. על מנת לוודא שארזתם כראוי מומלץ לבחון מראש מהו המשקל שאיתו תוכלו לעלות למטוס וכך תמנעו אי נעימויות בשדה.