#1

אייפון או אנדרואיד? הכול על פיתוח אפליקציות למובייל

המכשירים הניידים של ימנו הפכו מסתם עוד מכשיר תקשורת למחשב קטן בכף היד שעושה דברים גדולים עבורנו בהתנהלות היום יומית. הפיתוח של המכשירים והיישומים עליו לא מפסיקים לזרום. קיימים היום אין סוף מכשירים חכמים כאשר כל אחד מתנהל מול מערכת הפעלה אחרת. מערכות ההפעלה הרציניות שמתחרות אחת בשנייה הן של גוגל ושל אפל, כאשר היישומים של גוגל מותאמים בגדול לכל המכשירים בשוק בעוד היישומים של אפל מוקצים אך ורק למכשירים המיוצרים תחת הגג של אפל. על מנת להצליח ולהתברג לעולם האפליקציות צריך ומומלץ לדעת הכול על פיתוח אפליקציות לאנדרואיד וזאת בשביל להצליח לעמוד בקצב ולא לדשדש אחרי כולם.


אפליקציות לכל דורש

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הסתבר כתחום מאד מוביל היום בשוק. הדרישה לעוד יישומים מצד הצרכנים רק עולה וגוברת מיום ליום. אפליקציות מצליחות יהיו אלו שהשימוש היום יומי בהן גורם הנאה לצרכן או לחילופין עוזר ומסייע בקבלת מידע והעברתו הלאה. ככל שמספר ההורדות של אפליקציה כזו או אחרת עולה, זה סימן מובהק להצלחתה.


אייפון או אנדרואיד

לא פעם יש התלבטות לגביי סוג המכשיר שרוצים לרכוש. ההתלבטות תהיה בין אייפון שהוא מכשיר מבית אפל או רכישת כל מכשיר מולטי טאץ' של כל חברה אשר מגובה במערכת הפעלה אנדרואיד של גוגל. החסרונות והיתרונות הן כדלקמן:
· עלות – מכשירי אייפון יקרים הרבה יותר משאר הניידים המוצעים בשוק.
· הגבלה – מכשירי אייפון מוגבלים לאפליקציות של חברת אפל בלבד בעוד מערכת הפעלה אנדרואיד של גוגל עובדת על רוב המכשירים שיש בשוק.
· אחריות – מכשירי אייפון אמינים ואין בהם כמעט תקלות לעומת שאר המכשירים המוצעים בשוק של היום שמיוצרים בכל מפעל שני בעולם, ואי אפשר להגיד בפה מלא שקיימת הקפדה ממשית על איכות המכשיר.


איך מפתחים אפליקציה


זה כבר לא סוד שכל מפתח אפליקציה שמספר ההורדות של אותה אפליקציה גדול גורף לכיסיו סכומי ענק ואם יש לאפליקציה פוטנציאל היא יכולה להימכר במיליונים לכן אין ספק שידיעת פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא כלי שיכול להביא לרווחה כלכלית באופן די ברור. מציאת רעיון לאפליקציה הוא מושא מחשבתם של כל אנשי המחשבים באשר הם. הכמות של אפליקציות דומות אחת לשנייה הוא רב והמרדף אחרי האפליקציה האולטימטיבית ממשיך כל הזמן.


הכשרה ותעסוקה

אפשרויות ההכשרה ללימוד פיתוח אפליקציות לאנדרואיד רבות ומגוונות. ניתן ללמוד ולקבל כלים במכללות טכנולוגיות שונות המפוזרות ברחבי הארץ, חלקן אף מבטיח מציאת עבודה בתחום. קיימים מעסיקים שכל רצונם הוא לאתר ולהכשיר אנשים בעלי פוטנציאל לנושא ולכן הם עושים ראיונות עבודה, מאתרים את אלו בעלי החזון והמעוף, את אותם ברי מזל שולחים להשתלמויות וקורסים בתקווה שהם אלו שימציאו את האפליקציה המובילה הבאה בשוק.