#1

השימחה הגדולה במכבי ראשון לציון לאחר הניצחון החשוב ביום ראשון על הפועל עפולה/גלבוע הובילה את עופר ברקוביץ' לתת לחניכיו יומיים חופש. הקבוצה תשוב להתאמן היום (רביעי) לקראת המשחק הקשה שצפוי לה מול בני השרון.

ברקוביץ', שזיהה סוג של נחת בקרב שחקניו למרות מצבה העגום של הקבוצה, החליט להעביר סדרת חינוך לכמה מהם, ובעיקר לחואן מנדז וברנדון קורץ שמצאו את עצמם פותחים על הספסל ולא בחמישייה. השניים הבינו את הרמז שניסה להעביר להם המאמן ובמשחק האחרון עלו מהספסל והיו חלק חשוב מהניצחון.
במכבי ראשון מגלים לאט לאט את הפוטנציאל הרב הטמון בישראלים הצעירים שבדרך כלל צפו במשחקים מהספסל. יוני ניר ואופיר פרחי ממשיכים לתת עונה טובה ולאחרונה "גילו" בראשון גם את הפורוורד, טל דן, שנתן שני משחקים מצוינים וביום ראשון אף עלה בחמישיה של ברקוביץ'.

דן נשם לרווחה לאחר שלא פעם שקל לוותר על הכבוד לשחק בליגת העל בתמורה לדקות משחק בלאומית. הפורוורד אמר היום ל-ONE: "אני שמח מאוד שעופר מאמין בי ואני מקווה שאני אמשיך להחזיר לו על כך. ביום ראשון כולנו היינו טובים ואני מקווה שעכשיו גם נביא תוצאות שישקפו את היכולת".דן זוכר את הניצחון של היריבה הבאה על האלופה, אבל לא מפחד: "אין ספק שבני השרון קבוצה מצוינת ואנחנו בטח לא נסתמך על אפקט מכבי. נבוא לעשות כל מה שביכולתנו ונילחם על המגרש". בתום האימון הערב תצא הקבוצה לארוחה משותפת במסעדת הסוהו בעיר.עופר ברקוביץ'. הצעירים מתחילים לתת תפוקה
קרדיט-one