#1

חיי הלילה של ברלין - טיפים והמלצות

ברלין היא אחת מהיעדים הפופולאריים ביותר באירופה של השנים האחרונות והיא ללא ספק אחת הערים המגניבות ביותר בעולם, ולא רק לצעירים.
בשנים האחרונות ברלין עברה מתיחת פנים משמעותית. מאמציה של המדינה להעלות את רמת האטרקטיביות שלה כעיר תיירות וכעיר מגורים התגלו כמוצלחים במיוחד ומעיר שבמשך זמן לא מבוטל עברה נטישה, בשנים האחרונות היא הפכה לאחד היעדים הפופולאריים ביותר. אנשים רבים שמטיילים בה עוברים להתגורר בה לתקופות חיים לא מבוטלות בזכות כל הנפלאות שיש לברלין של 2014 להציע לתושביה.
אחד ממאמצי המדינה היה להפוך אותה לצעירה יותר ובהחלט ניתן לראות שכיום היא בירתם של הצעירים בעולם באשר הם.
טיסות זולות לברלין, וגם המחייה זולה בה.
באופן כללי הטיסות לברלין לא יקרות, בנוסף לכך ישנן חברות תעופה המציעות טיסות זולות לברלין באופן מובהק, לאורך כל השנה, בלי צורך לחכות למבצעים או לדקה ה 90.

  • בברלין תוכלו למצוא מבחר של ברי יין שונים, בהם יעניקו לכם כוס ריקה ותוכלו בעד סכום סימלי להנות מכמה כוסות יין שרק תצליחו למזוג ולשתות מאותה כוסה שקיבלתם. ככלל, התשלום של עובדי המקום בברים כאלה מורכב רק מהתשר שמשאירים להם, בגלל מחיר הבילוי הנמוך, לכן מקובל להשאיר תשר שמן ומכובד.
  • מסעדות גורמה, מסעדות שף ומסעדות מפוארות של מלונות מרהיבים לא יחסרו לכם בברלין. הקולינריה בהחלט מפותחת בבירה הגרמנית ותוכלו להנות משפע גדול מאד בגזרה זאת.
  • מסיבות תוכלו למצוא בשפע, גם הופעות של אמנים ודי ג'יי'ז מהטובים ביותר בעולם. גרמניה היא בירת המסיבות של אירופה ורבים יגידו לכם שהיחידה שעולה עליה בחיי הלילה בעולם כולו היא רק תל אביב. לא רק מסיבות והופעות, תוכלו להנות מפסטיבלים שלמים שמיועדים למוזיקת רוק, טכנו ועוד.
  • הופעות ג'ז חיות החל משעות הצהריים יוכלו להנעים לכם את הזמן בברלין. חלק מההופעות הללו תהיינה בחינם, עבור אחרות תתבקשו לשלם אולי כמה גרושים. בכל מקרה תוכלו להנות ממוזיקה משובחת לאורך כל שעות הצהריים והערב.

כמה טיפים לקראת הטיסה
גם בחברות ה LOW COST שמציעות מחירים מופחתים לכרטיסי הטיסה ישנו טווח של מחירים. בדרך כלל אם תזמינו מפרק זמן מכובד מראש, סביר שהכרטיס יהיה זול יותר. בשונה מהסטנדרט, בחברות אלה הדקה התשעים עלולה דווקא ליקר לכם את הכרטיס. בכל מקרה, תמיד כדאי להיות עם האצבע עד הדופק, במיוחד אם אתם ספונטאניים, כי אתם בהחלט יכולים להתקל במחירים נמוכים להפליא.
אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. הדבר החשוב ביותר לעשות לאחר שהזמנתם כרטיס טיסה, ווידאתם שהדרכון שלכם בתוקף הוא לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. ההמלצה היא להרחיב את החבילה שמציעה לכם קופת החולים, משום שזו מציעה בדרך כלל חבילה רזה מדי שלא באמת מספקת את כל הנדרש.