#1
אם אתם מחפשים דרך להפוך את התמונות שלך ייחודיים ושונות מתנאי הסעיף עשוי להיות פתרון טוב בשבילך. בעזרת תוכנה פשוטה וקלה לשימוש זו תוכל להמיר את כל התמונות שלך לרישומי עיפרון. יש מספר מכובד של הגדרות שניתן לשנות ביישום זה, ואתה תהיה מסוגל להגדיר את זה בדרך שאתה רוצה.

הגרסה העדכנית ביותר של תנאי סעיף זמינה להורדה בחינם מdigzip.

אפילו שאנחנו מקבלים תכונות ממש נחמדות ואפקטים שניתן להחיל על תמונות יישום זה נשאר פשוט וקל לשימוש. אחד היתרונות העיקריים הוא ממשק משתמש די פשוט וברור שיש לנו כאן.
כאשר אתה מפעיל את התכנית ולפתוח תמונה שברצונך להמיר לסקיצת עיפרון אתה תקבל ממשק מסך מפוצל. בקטע אחד אתה תהיה מסוגל לראות את המראה של התמונה המקורית ובצד השני אתה תהיה מקבל את נראה אחרי את ההשפעות שבחרת. בדרך זו אתה יכול בקלות להתאים ולשלוט על ההשפעות.

לדוגמה, אתה יכול לבחור את סגנון הציור ולהתאים את סף קצה ועצמת, עוצמת צבע, להכהות או להבהיר את הציור, להגדיר את הרמה של ניגוד, לרכך את הקצוות, להוסיף מסגרת או להוסיף טקסט. סגנון הציור כולל מספר מצבים, כגון רישומי עיפרון, השפעות ציור, pixelation, נקודות צבעוניות ואפקטים אחרים שונים כגון להפיח רוח חיים, מקור ותמונות בעריכת בציר ומיזוג.
נוספת על תנאי סעיף זה יאפשר למשתמשים להתאים את תכונות בסיסית של התמונה המקורית. תוכל לשנות את הניגוד, רווי, בהירות, חדות, רמה דומה וטשטוש. לכל ההגדרות האלה יש מחוונים נפרדים כי יכול להיות מותאם והשתנו.
שילוב קל לשימוש ולנקות את ממשק עם העובדה שאתה יהיה מסוגל לראות את השפעות הגדרות שהוחלו על התמונה אידיאלית הופך תכנית זו למתחילים ושל משתמשים עם פחות ניסיון במגזר זה. כל השינויים שתבצעו יוצגו בזמן אמת, ואתה יכול להתאים אותם מהיר ופשוט.

תנאי סעיף הוא תכנית טובה למדי והמשתמשים יהיו מרוצים למדי עם התכונות שהוא מביא. בין דברים שניתן לשפר היא את הרשימה של פורמטים נתמכים, רק אתה יכול לעבוד עם הריצה, תמונות PNG ו-BMP. גם אנחנו צריכים לומר שבתהליך ההתקנה יוצע לך להתקין תוכנות נוספות שאתה לא צריך ליישום זה כדי לעבוד כמו שצריך.

חיפוש נכנס להורדה בחינם 2.42

גודל: ~ 5 MB