#1

לפעמים זה די קשה כדי ליצור תמונות מושלמות, בדרך כלל תמונות צריכות שינויים קטנים כדי שזה יהיה מושלם. עם Photoinstrument אתה מקבל את כל מה שאתה צריך לעבוד עם תמונות ולערוך אותם בקלות ובמהירות. אחרי זה את התמונות שלך ייראו בצורה מושלמת, ואתה תהיה מסוגל לחלוק אותם עם החברים ובני המשפחה.הגרסה העדכנית ביותר של Photoinstrument זמינה להורדה בחינם מdigzip.תכונה חשובה מאוד שאנחנו באמת אהבנו היא הזמינות של מדריכי וידאו ליישום זה. ברגע שאתה מתחיל ביישום זה תוכל להסתכל על הדרכות וידאו וזה מושלם עבור משתמשים שאין להם הרבה ניסיון וזקוקים להדרכה קטנה.תכנית זו היא באמת טובה לכל העבודה שלך במניפולציה דיגיטלית, ואתה תהיה מסוגל לתקן את בעיות רבות בתמונות, כך שהם יהיו מושלמים. בין דברים שאתה יהיה מסוגל בקלות ובמהירות כדי לתקן את הפגמים בעור, אסימטריה ודומה.כולל טשטוש אלה, לחדד, לצחצח (בחר צבע, גודל וקשיות), שבט (או מברשת ריפוי), כתם, דודג' ולשרוף, Liquify (להזיז, לדחוף עזב, לגדול, להצטמק, להסיר), הסרת עיניים אדומה, בהירות והניגודיות, לצבוע, רמות, לסובב, קנה מידה ויבול, מנקה עור, עור זוהר, להט, הסרת אובייקט, הסרת רעש, ושכבות.

באפשרותך לשנות את התמונות שלך, כך שהם נראים כמו שהם צולמו על ידי צלם מקצועי ועל מנת לשפר את המראה של התמונה כולה. ניתן להסיר את כל האובייקטים לא רצויים בתמונה, אתה יכול להוסיף אובייקטים ועוד הרבה יותר. אין מגבלות, כל מה שאתה חושב עליו הוא אפשרי לעשות.
יש דברים שכמה שאנחנו לא אוהבים, ואנחנו חייבים לומר שהדברים האלה הם לא גדולים, אבל זה יהיה נחמד לראות שהם תיקן. לדוגמה, אין קיצורי דרך לשוב ולבטל וכשאתה לוחץ על כפתור בביטול בתכנית זה לקרות לפעמים, כי זה הולך שניים או אפילו יותר צעדים אחורה. ממשק של Photoinstrument הוא פשוט אך נראה קצת ילדותי, כדי להיות בטוח שהיא תציע כלים מצוינים אבל זה גם יכול להיות שיפור.

אין ספק שPhotoinstrument הוא יישום נהדר ואתה יכול להשתמש בו במקרה שאתה צריך לעבוד במגזר מניפולציה דיגיטלי. תכנית זו תהיה לא להעמיס את המערכת שלך וזה יהיה להשתמש בסכום די נמוך של משאבי מערכת.

Photoinstrument להורדה בחינם 6.3 לבנות 631

גודל: ~ 5 MB