#1

חברים,לפני הכול אני רוצה לציין שרק לפני יומיים (מהתאריך 25.06.2011) הגרסה החדשה של המשחק Terraria,שהיא 1.05 שוחררה ל Steam ולעולם.תגיבו,כי למצוא את הקבצים של הגרסה החדשה - לא היה קל.
Terraria

Terraria (בעברית: טרריה) הוא משחק דו-ממדי שבו השחקן צריך לשרוד את הלילה שזה אומר להקים מכנה - כדי שהמפלצות שבאות בלילה לא יהרגו אותו.יש מספר רב של נשקים,רובים,חרבות,כלים,בלוק ים (blocks),חומרי-נפץ,מפלצות ועוד.. בטרריה.לכל עצם יש שימוש:
עם נשקים,חומרי-נפץ,רובים וחרבות,אתם נלחמים במפלצות ובוסים,שכשאתם הורגים אותם הם "זורקים" חפצים שונים שיכולים לקדם אתכם במשחק, ע"י בניית כלים ונשקים חדשים יותר,ויעילים יותר.אחרי שהרגתם כמה מפלצות וזהו - אתם חושבים שזה משעממם אז אתם ממש טועים! אתם צריכים לבנות עוד בתים, הכוללים רקע מלא,קירות,דלת,כיסא ושולחן.ככול שתיבנו יותר ותתקדמו במשחק,אנשים (NPC) יבואו לגור ב"עיר" שלכם.יש כמה סוגים של אנשים:
מוכר
אם יהיה לכם 50 מטבעות כסף ותיבנו בית(כמתואר למעלה),אז המוכר (marchent) יבוא לגור בו.
המוכר יוכל למכור לכם מספר חפצים שימושיים כמו בקבוק חיים,שיכול למלא לכם חיים כשאתם נפצעים ממפלצות.
אחות
זאת לא אחות שלכם,אלא אחות בבית-חולים.היא תעבור לגור בבית אם אתם תגדילו את המספר המקסימלי של החיים שלכם,ע"י שבירת קריסטלי-לב עם פטיש,המצויים מתחת לאדמה במערות.אתם תצטרכו לשלם את כמות הריפוי במטבעות נחושת או במטבעות כסף.
ישנם עוד הרבה מידע הקיים על Terraria,שאותו תוכלו לגלות ב"Wiki" הרשמית של טרריה פה:Terraria Wiki - Terraria Wiki
טריילר
[YOUTUBE]YouTube - ‪Terraria Official Trailer‬‏[/YOUTUBE]
תמונות
כאן
הורדה
AdF.ly - shrink your URLs and get paid!
אתם צריכים לכוון את זה לתיקייה של Terraria 1.04 או ישן יותר.(אני לא בטוח שזה לא עובד בלי זה)

תגובות