#1סדרת משחקי ההאבקות ממשיכה גם לשנת 2010 עם שיכלולים גרפיים, מנוע חדש שיפיל לכם את הלסת לרצפה והרבה הרבה כאב. סדרת WWE Smackdown vs Raw ידועה במשחקי ההאבקות המעולים שלה, בתחילה אתם יכולים לבחור את הדמות שלכם, לכול דמות יש את היכולות הבסיסיות שלה שמתבטאות במשחק, לוחמים יכולים להיות מהירים אבל חלשים בקרב והגנה או כבדים בהגנה אבל ללא הרבה מהירות, כמובן שתוכלו גם תמיד ליצור שחקן משלכם ולקבוע את היכולות שלו וגם את המהלכים המיוחדים שלו מתוך שלל מתקפות שתמצאו במשחק, למעשה תמצאו מנוע מיוחד שאיתו תוכלו ליצור מתקפות משלכם, אבל שום מתקפה לא מתאימה לכול הקרב, אתם תצטרכו להשתמש גם במהירות, גם בכוח וגם בהגנה כדי לשרוד את הקרבות.

במהלך המשחק תוכלו לבחור במצב קריירה, שבו אתם תעקבו אחרי לוחם במהלך עונה שלמה ותנסו להביא אותו לפסגה, מצב אימון שבו תוכלו להתאמן ולהשתפר, לראות איזה יכולת מתאימה לכל סיטואציה ומצב קרב חופשי שבו אתם תלחמו כנגד לוחמים שונים שתבחרו מתוך מאגר הלוחמים שבמשחק. תוכלו גם להלחם כנגד חבריכם או להלחם יחד עם חבריכם במצב זוגות כנגד זוגות אחרים.

אז אחרי האכזבה של המשחק האחרון, אותו עלילה לא משתנה, סקילים של דמיות לא נראים אמתים וחסר הרבה, המשחק רק חוזר על עצמו.
אז השנה הבטיחו לנו יוצרי המשחק, שהמשחק ישופר בענק!! עם זה אומר אפקטים של כניסות של דמיות, סקילים של דמיות, חפצים לתת מכות חדשים ואפשריות חדשות והכי חשוב ? העלילה משופרתת !! ..במשחק החדש של הWWE יש לך תפריט ענקי, אתה תוכל לנהל את העלילה שלך, תוכל ליצור מריבה בין הדמות שלך לאחרות, ליבנות עלילת אהבה הקיצ אתה בונה לך את העלילה של השבוע אתה בונה אותה ולא המשחק כמו משחקים קודמים ..
בוני המשחק אומרים לנו שב WWE החדש אתה כמעט יכול להגיד כל דבר אפשרי, נותנים לך מאגר מלא לענות לסקרים אם זה שלילי או חיובי ובזה אתה משנה את העלילה של הדמות שלך ,יש גם אפשרות להגיב בסוף כל קרב ..נקווה שזה באמת נכון מה שאם אומרים ולא סתם דברים.


הורדה ב-2 לינקים מ-Unlimit

1. http://server7.unlimit.co.il/getfile...rt1.rar&hdd=71

2. http://www.unlimit.co.il/getfile.php....NeT.part2.rar

הורדה בחלק 1 מ-shareflare

1. shareflare.net is a totally free file hosting. Speed and size of files are unlimited.

הורדה ב-2 חלקים מ-premfile

1. Premium File Download WWE Smack Down RAW 2011 PAL PS2 GloBAL RaDoT part1 rar

2. Premium File Download WWE Smack Down RAW 2011 PAL PS2 GloBAL RaDoT part2 rar

הורדה ב-2 חלקים מ-fileflyer

1. FileFlyer - Upload and send files, fast!

2. FileFlyer - Upload and send files, fast!

קרדיט על הסיקור לפורום אחר
קרדיט על ההורדה לפורום אחר

תהנו