TGF.co.il - הורדה|אוסף ענק של תוכנות
 
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3
עוד |
 • צפיות: 4,942
 • תגובות: 2
 1. Niv
  Niv מנותק/ת TopGear Super Professional
  תאריך הצטרפות
  21.08.2008
  שם פרטי
  ניב
  הודעות
  1,130
     
  #1

  לפני הכל, קרדיט ענקי לAirPlane מפורום אחר על האשכול הזה. בנאדם מדהים.

  פה אני יביא לכם את התוכנות הכי שימושיות
  כול תוכנה יותר שימושית וחזקה
  מהקודמת שלה
  אני העלתי את כול התוכנות
  (לקח לי יומים שלמים להעלות אותם)
  אז תהנו אנשים
  כי השקעה כזאת לא תיראו בכול יום
  אני יחלק תהשקעה לפי קבוצות


  צריבה
  נגנים
  אנטי וירוסים
  מנהלי הורדות
  שונות  *הערה חשובה*


  הסיסמה לכול התוכנות זהה
  והסיסמא היא


  AirPlane
  תוכנות צריבה
  AnyDVD.HD.6.4.5.5.FiNAL  הינו מנהל התקן המעפנח את צופן הגנתם של סרטי DVD. סרט הדי.וי.די מופיע למשתמש כחסר הגנה, וצופן האזור שלה מנוטרל ופנוי לעבודות עם יישומים שונים, וכן גם לכל מערכות ההפעלה מסוג Windows. באמצעות תועלתו של AnyDVD, כלי-העתק שונים כגון CloneDVD וכד' מסוגלים להעתיק סרטי DVD מוגנים. בסיועו של AnyDVD תוכל לצפות בסרטים ללא בדיקת זהות של פריטי נתונים של צופן האזור עם כל תוכנת נגן DVD שתבחר, ולהעתיק את הסרטים תוך כדי הסרת איסורי-משתמש לא-רצויים כגון: כתוביות לא ניתנות להסרה, מתן אזהרת זכויות-יוצרים ואזהרות אפ-בי-איי. AnyDVD אינו מסיר אך ורק צופן מנתונים, AnyDVD מאפשר אף ניגון, שכפול ו'קריעה' של תקליטורי האזנה מוגנים.


  מאפייני התוכנה:
  • עבודה אוטומטית כמנהל התקן ברקע בסביבת עבודת משימות משניות.
  • הסרת הצפנת נתונים (CSS) וצופן האזור (RPC) מסרטי DVD.
  • הסרת הגנה אנלוגית (Macrovision) מתקליטורי האזנה. • הסרת איסורי-משתמש לא-רצויים כגון: כתוביות, אזהרות שונות ועוד.
  • פיענוח ההצפנה ללא כל צורך בהעתקת נתונים מהסרט אל הכונן הקשיח.
  • פיענוח הצפנות הנצרבו בשיטת 'on the fly".
  • אפשרות להפעלה אוטומטית בעת הכנסת סרט DVD ושילוב עם תוכנת הנגן.
  • אפשרות להגדרת מהירות 'קצב ריענון ניצב' המסתמך על קלט הסרט.
  • בקרת-שליטה על מהירות קריאת תקליטורים בכונן ה-DVD שלך.
  • עבודה עם כל סוגי מדיות ה-DVD הקיימות כיום.
  • מפענח כל סוג הגנה, לא משנה מאין ועל ידי מי נוצרה.
  • עבודה עם כל כונן DVD, ללא כל הקשר לצופן האזור הנועד לפיענוח סרטים.
  • עבודה בכל מערכת הפעלה, ואף אפשור לשימוש ברשת-הביתית באמצעות שורת הפקודה. • עבודה במהירות וביציבות, ללא צורך בשימוש והגדרת מנהל התקן - ASPi.
  חדש! מאפייני העתקה באשף AnyCDDA להעתקת, ניגון וקריעת רצועות שמע מכל תקליטור האזנה.


  ---------------------------------------------------------  Arc.DVD.Copy.v1.23  Arc DVD Copy היא תוכנה מתקדמת לשכפול דיסקים.
  התוכנה משכפלת סרט DVD ב20-40 דקות בלבד, משכפלת דיסק
  D9 לD5 אחד עם כל התפריטים, שפות ותרגומים שבמקורי על
  ידי קיווץ הדיסק, משפרת את איכות הדיסק בשכפול על ידי
  מחיקת תרגומים או שפות לא רצויות ואפילו מעבירה את תכולת
  דיסק הDVD לכונן הקשיח ולהפך. התוכנה תומכת בפורמטים
  המוכרים.


  -----------------------------------------------  ConvertXToDVD_3.1.3.40c  התוכנה מצויינת לבעלי צורב DVD שרוצים להמיר סרטי Divx, MPEG או כל סוג אחר לסרטי DVD התוכנה יוצרת דיסק DVD עם תפריט ,המסוגל להכיל 2 סרטים ולפעמים גם יותר ההמרה לא מסובכת בלי תוכנות נוספות, רק להכניס תסרט ותתרגום וזהו תוך בערך כשעה וחצי לסרט יש לכם DVD מוכן.
  וכמובן עם כתוביות אשר לא מובנות (אפשר להפעיל או לכבות אותן ב DVD וכן אפשר לשים כמה קבצי כתוביות ולבחור איזה להציג.) וכל זה באיכות טובה מאוד ועל מסך מלא זה בונוס די גדול של התוכנה.
  בסוף ההמרה התוכנה גם צורבת את הסרט על דיסק.


  ------------------------------------------------------  DVDFab5075  די.וי.די פאב- התוכנה שבעזרתה תבצע העתקת ד. וי.די בצורה מושלמת.
  צור גיבוי סרטי די וי די באיכות מושלמת, גבה את מדיית הדי.וי.די שלך בה נכלל הטריילר שבסרט , תפריטים ותוספות - על דיסק אחד או על שניים . העתק מדיית DVD-9 במצב 1:1, ביטול כל ההגנות שיש על דיסקים (כל סוגי ההגנות שיש על מדיות די.וי.די באשר הן), צרוב לדיסק בעל צד אחד או שני צדדים באיכות מדהימה, צור לעצמך גיבוים מדיסקים באיכות ללא פשרות!


  ----------------------------------------------------  MagicISO269  עם תוכנה זו תוכלו בקלות לצרוב קבצי אימג'.
  אבל התוכנה לא מומלצת בגלל אפשרות זו. היא מומלצת בגלל היכולת שלה ליצור מכל קובץ, קובץ אימג' (Bin או ISO).
  התוכנה גם יכולה להמיר קבצי ISO לקבצי BIN וההיפך. תוכלו גם ליצור עם תוכנה זו דיסקטי "בוט" לדיסקים בקלי קלות. כמו שאתם רואים התוכנה כוללת שלל אפשרויות הקשורות באימג'ים שתוכנות אחרות לא עושות.
  שינויים בגירסה הזו:
  1. מספר דברים שוליים שופרו.
  2. מספר בגים תוקנו.
  3. ניצול טוב בוינדווס ויסטה.
  4. יכול לפתוח/לערוך דיסק אימג' FAT32.


  ---------------------------------------------------------  UltraISO_Premium_Edition_9.3.0 .2600  תוכנה המתמחה בעבודה עם קבצי תמונה (image)י:iso,bin,nrg,ccd ועוד רבים. התוכנה מאפשר לצפות בהם,לחלץ אותם,ליצור אותם ולהמיר מסוג קובץ אחד למשניהו. התוכנה גם מאפשרת צריבה ישירות ממנה. המלצה חמה מאוד לאנשים אשר עובדים עם קבצי תמונה על בסיס יום יומי וכאלו שסתם רוצים פתוח קובץ משחק או תוכנה שהורדו בפורמט הזה.


  ----------------------------------------------------------------  Ashampoo Burning Studio 8.02  לראשונה תוכנת צריבה מקצועית בגירסה חדשה בעברית!
  אשמפו מטפל בפורמטי CD/DVD/Blu-ray הופך את פעולת הצריבה לקלה - דיסקי מידע, וידיאו ,אודיו או multisession של דיסקי CD/DVD/Blu-ray.
  כל זה בכמה לחיצות עכבר ובלי סיבוכים .
  אשמפו תומך בכל פורמטי הדיסקים הנפוצים היום: CD-R, RD-RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-RAM, DVD+R Double Layer ו Blu-ray.
  פיצ'רים חדשים באשמפו סטודיו צריבה 8: * צריבת קבצים ותקיות לדיסקי CD/DVD/Blu-ray והוספת קבציםתקיות לדיסקים קיימים. * צריבת לאיחסון של כמה פורמטים (תמונותמוזיקה ומידע) על אותו דיסק דחיסתם ואפשרות לסיסמה ! * יצירת VCD ו SVCD בקלות * קריעת מוזיקה מדיסקי אודיו CD ל MP3 WMA או WAV * יצירת דיסקי אודיו מהפורמטים WAV, MP3, FLAC, WMA ,Ogg באופן אוטומטי! * העתקת דיסקים של DVD CD Blu-ray * צריבת קבצי תמונה (ISO וכ'ו) ל CD , DVD או Blu-ray * מחיקה מהירה של דיסקי RW. * שמירה של קובצי תמונת דיסק שיותר גדולים מ 2G על דיסקי FAT32! * עזרה אינטראקטיבית במקרה של תקלת חומרה או מדייה! * שמירת פרוייקטי צריבה לצריבה מהירה אח"כ או צריבה של כמה דיסקים. * צריבת וידיאו DVD ישירות כמעט מכל פורמט וידיאו! * צריבת דיסקי bootable ושינויים * קריעת דיסקי MP3 * גיבוי כל מקור מידע ע"י קביעת גודלו וחלוקה אוטומטית לדיסקים! * צריבה מקצועית של קבצי תמונה ו bootable שינויי הגדרות וכ'ו...
  החידושים של אשמפו צריבה 8 ממה שהיה ב7.
  ניתנת אפשרות חדשה ליצור דיסק עם גרפיקה בדיסק הניצרב וגם יצור עטיפה מעוצבת לדיסק הניצרב.
  אפשר להוריד מהאתר של אשמפו עיצובים דיגטלים ליצור עטיפות.
  סרט שתרצו לצרוב יהיה אפשר לצפות הסרט קודם הצריבה אם תרצו להשאירו בפאנל הצריבה.
  והדבר הכי חשוב שזה בגירסה עברית מלאה!!


  -----------------------------------------------


  נגנים
  BSplayer_PRO_v2.28.964


  בי.אס פלייר היא תוכנה אלטרנטיבית לווינדוס מדייה פלייר עם תמיכה לרוב קבצי המדיה ( AVI, MPG, WMV, ASF, MP3, WAV ) וכתוביות מסוגים שונים (SubRip, Subviewer and MicroDVD) הנגן מציג בנוסף אפשריות להתאמה אישית של הכתוביות כגון: פונט, צבע , מיקום, ושקיפות. הנגן תומך סקינים, ויכול להיות מותאם אישית בקלות למראה ע"פ העדפתך. לסיום, הנגן הזה מציע זיכרון מאוד יעיל ושימוש במשאבי מערכת, כשאם אתה נתקל בבעיות דילוג בזמן הצפייה בסרטים אז אתה צריך לנסות את הנגן הזה.  ----------------------------------------------------


  winamp5541_pro


  ווינאמפ 5 תנגן עבורכם את קובצי ה-MP3 שלכם, אך גם כמעט כל קובץ מדיה אחר.
  התוכנה תומכת בתוספים וסקינים מגירסאות ישנות יותר, מאפשרת למשתמשים בה לצרוב תקליטורים ולהמיר מוזיקה מתקליטורים לקבצים דיגיטליים.
  בעת ההתקנה תתבקשו לבחור מבין חמש אפשרויות, בהן התקנה מלאה, הכוללת תוספים ותכונות נוספות, והתקנה מינימלית, הכוללת את הנגן בלבד, פונקציונלי ונטול קסמים. כבר בעת ההתקנה ניתן לבחור מעטפת גרפית (סקין) כרצונכם, או פשוט להישאר עם המראה הקלאסי.
  בשלב מאוחר יותר ניתן לבחור סקין אחר, לשנות את צבע הסקין הנבחר או להוריד רבבות סקינים מאתר החברה. היצירתיים שבכם אף יוכלו להצטרף לקהילת המשתמשים העניפה של ווינאמפ, המכינים סקינים במו ידיהם, ולהציע לשאר תושבי הגלובוס להורידו
  מהאתר. מבחינת תמיכה בגירסאות ישנות ויכולות מוכרות, מציגה התוכנה כמה שיפורים ברמת הממשק, כמו מבנה חדש לספריית המדיה המקומית. האקולייזר של התוכנה רב פעלים כתמיד, ועשוי להעסיק את חדי האוזן שביניכם בכיוונון בלתי פוסק.
  ממשק התוכנה נוח לתפעול, ניתן להציג או להסתיר כמעט כל מסך בתוכנה, לנתק או לחבר בין המסכים המוצגים, להציג שירים בכותרת, לקבל עדכונים על חדשות, הודעות ועדכוני תוכנה בכל עת ולהנפיש פעולות מסוימות.  --------------------------------------------------


  vlc-0.8.6-rc1


  במקום להתקין אלף נגנים לאלף סוגי קבצים תתקינו רק את זה. הוא חינמי, הוא פשוט, הוא יפה (מטאלי) והוא תומך בכל הקבצים מלבד RealOne - אבל הוא נכתב בקוד פתוח, אז ישפרו גם את זה. ואם התקנתם את הפיירפוקס, אתם מסודרים גם עם החסך הזה.
  אגב, הוא גם מופץ לתוכנת האימיול ומאפשר לצפות בה בקבצים, תוך כדי ההורדה שלהם.  -------------------------------------------------


  Windows Media Player 11


  באיחור קל הושק הנגן החדש של מייקרוסופט, מדיה פלייר 11. אני די בטוח שאין צורך להרחיב הרבה על הנגן כי לכולם יש אותו במחשב וגם אם לא תמיד אוהבים אותו - הוא תמיד שם וכולנו ראינו אותו והשתמשנו בו לפחות כמה פעמים, לכן ננסה להתרכז יותר בשינויים ובחידושים, ויש כמה כאלו.
  הנגן הזה מיועד להיות נגן ברירת המחדל של מערכת ההפעלה המדוברת ויסטה, וכמובן יבוא יחד איתה. במייקרוספוט מודעים לתחרות שמפעילים עליהם גורמים שונים ברשת ולכן גם החליטו לבצע כמה שינויים מהותים. הראשון שבהם והבולט ביותר הוא האופציה להוריד שירים דרך הנגן עצמו, שירות שניתן דרך URGE, שהוא שירות הורדות שפועל בשיתוף עם MTV, שירות שכמובן נועד להוות תחרות ל-iTunes. ישנם מיליוני שירים של מאות אלפי מבצעים זמינים להורדה. ההורדה, מיותר לציין - בתשלום. יחד עם זאת חובה לציין חיסרון מאוד גדול בפונקציה הזו - השירים שתורידו דרך URGE לא יוכלו להתנגן ב- iPod עקב תוכנת הגנה נגד העתקה פיראטית.
  השירים כן יוכלו להתנגן בנגן Zune, הצעצוע החדש של מיקרוסופט (שכמובן אמור להתחרות ב-iPod) אך למרבה האירוניה עדיין לא הושק למכירה.
  שינוי מהותי נוסף הוא דרך העבודה בנגן, וכאן מיקרוסופט החליטה לאמץ את אחד הטרנדים החזקים בעולם הדפדפנים - עבודה באמצעות לשוניות (Tabs) ומנוע חיפוש יעיל שנועד לעשות סדר בכל המולטימדיה שלכם, כך תוכלו להקליד אפילו את האות הראשונה של האלמנט שאתם מחפשים והמנוע כבר יעלה את האופציות הרלוונטיות עבורכם.
  השינוי האחרון שנזכיר יהיה גם הראשון שתראו וזה העיצוב החדש שקיבל את השראתו ממערכת הויסטה וכמובן תואם לה. מיקומי כפתורי ההפעלה שונו וגם הצבע השחור השתלט על רוב חלקי התצוגה.
  קיימים חידושים נוספים רבים כמו סינכרון בין התקנים שונים המחוברים למחשב, מערכת צריבה יעילה וטובה יותר שכעת גם תראה לכם כמה מקום פנוי יש במדיה שלכם ואפילו תחלק את רשימת הצריבה למספר תקליטורים לפי הצורך. כעת תוכלו גם להשתמש במנגנון זיהוי אודיו שייתן לכם את האפשרות להצמיד מידע לשירים המתנגנים. הנגן החדש מסוגל גם להציג תמונות ובכלל הפך ליותר גרפי וכעת תוכלו לבנות רשימות השמעה כשר גודל רשימת ההשמעה מיוצג באמצעות ערימת דיסקים, העיקרון פשוט - ככל שהערימה יותר גדולה, כך יש יותר מדיה בקטגוריה הזו.
  הנגן עצמו ניתן להורדה חינמי לחלוטין! וניתן להורידו דרך אתר מיקרוסופוט (הלינק מצד ימין יוביל אותכם לאתר) אך יש לציין שגם כאן, כמו באקספלורר החדש קיימת בדיקת תאימות, או במילים פשוטות: אם אין לכם מערכת הפעלה מקורית - אל תטרחו. הנגן כרגע מוצע רק בגירסה האנגלית, גירסה עברית נכון להיום מוצעת, אך בגירסת הבטא בלבד.

  דרישות מערכת:

  מערכת הפעלה XP עם SP2
  מעבד 233MHz ומעלה
  200MB פנויים בכונן הקשיח
  64B זיכרון פנימי
  כרטיס מסך 64MB ומעלה
  כרטיס קול 16 סיביות ומעלה  --------------------------------------------------------


  אנטי וירוסים , ותוכנות לשמירה על המחשב נקי
  Avast.Professional.v4.8.1229


  *הגירסא החדשה ביותר של ליבת האנטיוירוס מאופיינת ביכולות זיהות מעולות, ביחד עם ביצועים גבוהים. תוכל לצפות לזיהוי 100% של וירוסים שכבר התפשטו ליוזרים אחרים וזיהוי מצויין של סוסים טרויאנים. *ממשק המשתמש הפשוט נועד לסריקה באותו הרגע, עובד עם התוצאות ומשנה מספר אופציות. שם אפשר גם להתאים את הגדרות הגנות המקומיות ואפשר להחיל איתו מודולים נוספים כגון תיבת וירוסים, עידכונים ותצוגה של הלוגריתם. *בנוסף לממשק המשתמש בפשוט, גירסאת הפרו מציגה ממשק מתמש מורחב, הנותן גישה לכל המאפיינים והאופציות לשליטה על סריקה אקסטנסיבית ומפורטת.  -------------------------------------------------------------------


  Avira_Anti_Vir

  Avira היא אחת מתוכנות האנטי וירוס הטובות בשוק.למעשה, בשנה האחרונה הוכתרה
  כתוכנה מספר אחת . למרות שהיא לא נפוצה כל כך בארצינו, היא זוכה לתוצאות מעולות במבחני השוואות האנטיוירוסים
  גם מערכות ההגנה האחרות שלה לא רעות בכלל.
  כל זה מגיע באריזה קלילה , ובמשקל נוצה וצריכת זיכרון שעלולה לגרום מבוכה אפילו לקספרסקי.
  ניסיתי את התוכנה למספר ימים, ונדהמתי מיכולותיה .


  ממשק המשתמש עלול להראות קצת מיושן לפעמים, אבל הוא נוח וברור לשימוש.  *קרדיט לאפולו 5 על הסיקור והבאת התוכנה ל-Fxp


  *קרדיט לי על העלאה של התוכנה + הקוד לתוכנה

  ---------------------------------------------
  CCleaner

  מנקה קבצי זבל ושמירת פרטיות המשתמש ואופטימזצית המחשב!  תוכנה קטנה וזריזה שתנקה לכם בקלות ביעילות את מערכת הקבצים מקבצי זבל, שמירות היסטוריה וקבצים זמניים מאפשר בכך למערכת הווינדוס שלך לרוץ מהר יותר ובצורה יעילה יותר.  אפשרויות ניקוי:


  * קבצי היסטוריה, קבצים זמניים , עוגיות ואינדקסים מאקספלורר ומפיירפוקס

  * ניקוי סל המחזור .

  * ניקוי תוכנות חיצוניות כמו: Firefox, Opera, Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip and more...

  * סריקה וניקוי הרג'סטרי מכניסות לא רצויות!!!

  -------------------------------------------------
  McAfee.VirusScan.Enterprise.v8 .5.0i


  תוכנת האנטי וירוס המשודרגת של מקאפי הגנה מוכחת מפני וירוסים ותוכנות רוגלה · מגן על קבצים שאין להם תחליף כגון תמונות משפחתיות ומסמכים כספיים אישיים · מזהה תוכנות רוגלה ותוכנות שיווק טורדניות בטרם הפעלתם על מחשבך · מחטא באופן אוטומטי וירוסים ואיומים דמויי וירוסים · מונע את הפצת הוירוסים למחשבים אחרים · מתעדכן באופן אוטומטי ומגן מפני איומים חדשים מרבית המסמכים החיוניים שלך, החל מתמונות משפחתיות וכלה בהחזרי מס, מאוחסנים במחשבך האישי. על מנת להבטיח את ביטחונם של המסמכים החשובים לך וירוסקאן מבצע סריקה וחיטוי אוטומטיים של קבצים, הודעות דואר אלקטרוני, הורדות וקבצים המצורפים למסרים מידיים. אבטחה מוכחת להגנה מפני וירוסים ותוכנות רוגלה וירוסקאן של מקאפי מזהה, חוסם ומסיר לצמיתות וירוסים ותוכנות רוגלה, אשר עלולים לגרום לאיבוד הקבצים החיוניים השמורים על מחשבך כגון תמונות דיגיטליות, סרטים ביתיים ומסמכים כספיים , ולהוביל לגניבת זהותך וירידה משמעותית בביצועי המחשב.

  --------------------------------------------------------
  Registry.Mechanic.7.0.0.1010
  בעיות ברג'יסטרי של הוינדוס הם נפוצות מאוד וגם מעיקות, בעיות רג'סטרי פשוט יכולות להאט את ביצועי המחשב, לגרום להודעות שגיאה מציקות ואפילו להשבית את המחשב שלכם לגמרי מי לא היה רוצה מחשב נקי,מהיר ביצועים וטוב לשימוש?

  התוכנה פועלת ביסודיות ויעילות וסורקת את כל הרג'יסטרי שלכם למציאת תקלות, שגיאות וקבצים חסרים אשר חשובים למערכת שלכם.

  התוכנה גם יוצרת בעצמאיות גיבוי לרג'יסטרי שלכם כך שבמקרה כרוני של פגיעה הגיבוי יתקן בקלות את המחשב שלכם על ידי הגיבוי, בנוסף לתוכנה כלי אשר מאפשר לתוכנה לעקוב אחרי הרג'סטרי ובכל מקרה של שינוי או תקלה להתריע. בעזרת מס' שלבים פשוטים וקלים תוכלו להפוך את המחשב שלכם למאושר ופעיל מאי פעם.

  ------------------------------------------------------------------
  Spyware.Doctor.6.0.0.354
  התוכנה מספקת הגנה מקיפה בזמן אמת, חוסמת התקפות מצד גורמים מזיקים ברשת ואפילו מספקת מעין חיסון למחשב כנגד התקפות כאלו בעתיד. מגלה ומסירה ספייוור, אדוור, טרויאנים, בוטים, אד-בוטים, קבצי טראק ועוד. הגנה בזמן אמת שתמיד פועלת ברקע בלי שתרגישו כנגד התקפות דפדפן וקוקיז מספקת חיסון כנגד התקפות עתידיות ליותר מאלף חוטפי דפדפנים ואיומי ActiveX הגנה גם כנגד חוסמי פופ-אפ, פישינג מנוע סריקה משופר וחכם שסורק עמוק יותר מאי-פעם! אופציות סריקה שונות לבחירתכם עדכונים מסביב לשעון עם כל המזיקים החדשים ברשת. התוכנה בהלחט ממלאת את כל הציפיות שלה ואף יותר, היא משמשת כמעין אנטי וירוס אפילו ומונעת מפני חדירת וירוסים ותוכנות ריגול וכניסה לאתרים שמצויים בהם כל אותם המזיקים.

  --------------------------------------------------
  WinASO.Registry.Optimizer.v4.0  WinASO Registry Optimizer תוכנה מתקדמת ומקצועית לניקוי וביצוע אופטימזציה ל"רגסטרי" שלכם בצורה בטוחה היא מתקנת את הרגיסטרי ומנתב את הרגיסטרי בצורה הטובה ביותר. תוכלו בביטחון למחוק ולהסיר מפתחות נגועים ולא טובים, ובכך לנקות ולטהר את כל המחשב - רוצים לחזור לפעילות מהירה ונקייה במחשב אם היו לכם בעיות שגיאה

  בזמן אתחול המחשב או ההודעה המרגיזה שמבקשת לשלוח דוח שגיאות זה יכול לפתור את התקלה ע"י ניקוי המפתחות המיושנים והמידע המיושן עם התוכנה WinASO Registry Optimizer ברגיסטרי של הווינדוס, תוכלו ליהנות בצורה מושלמת מפעילויות המחשב. המערכת תתחיל לרוץ ללא שום טעויות. בכמה צעדים פשוטים תוכלו לסרוק את כל המחשב למפתחות וכניסות שנהרסו והתיישנו, לקבל רשימה של מפתחות לא טובים וללחוץ על הלחצן שימחק אותם לתמיד!


  ----------------------------------------------------------
  Anti-Trojan_4.0.6
  תוכנה חזקה ומקצועית לסריקה, לאיתור ולהסרה של סוסים טרויאנים. התוכנה יודעת לזהות אלפי סוגים של סוסים טרויאנים, באמצעות סריקת פורטים, סריקת הרג'יסטרי וסריקת הדיסק.

  --------------------------------------------------------------
  EVEREST_Ultimate_Edition_4.50. 1455
  תוכנה מצויינת לקבלת מידע אודות המערכת בזמן אמת, ביצועים ונתוני מערכת - הן בחומרה והן בתוכנה. אפשרויות לשמירת נתונים והשוואות לזמנים אחרים או למחשבים אחרים! דרך התוכנה תוכלו לראות את טמפרטורת המעבד שלכם ושל עוד מספר דברים. דרך תוכנה זו תוכלו לעדכן את הדרייברים שלכם ולקבל מידע על כל כימעט כל חלק שיש לכם במחשב.

  -------------------------------------------------------------
  Pc_Washer
  התוכנה יכולה להסיר כמעט את כל סוגי הזבל מהכונן הקשיח שלך,
  למחוק את קבצי האינטרנט הזמניים במחשב,
  תקיות של תהליכי מחשב, קבצי גיבוי
  לא נחוצים וקבצים רבים אחרים.
  התוכנה גם מנקה registry ביעילות ויכולה לסרוק
  את הregistry ולמצוא מידע לא מעודכן או שגוי.
  לאחר תיקון קבצים אלה המחשב ירוץ מהר יותר ללא שגיאות.
  בגרסה החדשה יש שכלולים רבים ואפשרויות
  נוספות וטובות: תכנון תוכניות, תיקון הזכרון בזמן אמת,
  תכנון התהליכים שנפתחים עם פתיחת המחשב, ועכשיו התוכנה יכולה גם
  לנקות spyware וגם adware.  ------------------------------------------------------
  Raxco_PerfectDisk_Pro_2008


  הנה עוד תוכנה טובה ששווה להחזיק במחשב, תוכנה שמבטיחה פעולה מהירה ואמינה יחד עם הפעלה קלה וידידותית. הפעם הבאתי לכם תוכנה שמתמחה בדיסקים בעלי קיבולת גדולה ובדה-פרגמנטציה של רשתות. אחת הבעיות של תוכנות פרגמנטציה היא שהן דורשות מקום פנוי בכונן ע"מ לפעול כראוי, בד"כ בסביבות 10% (ע"מ לפעול, לא בשביל ההתקנה). התוכנה הזו מציגה דרישות נמוכות במיוחד, בערך 5% של מקום פנוי בכונן כך שתוכלו להעמיס אפילו יותר על הכונן. התוכנה תואמת גם עבור קבצים בתצורה של NTFS וגם עבור MTF. בסוף הפעולה תקבלו דו"ח מפורט על מצב הפרגמנטציה במחשב.
  --------------------------------------------------------


  מנהלי הורדות
  DownloadStudio.v5.0.1.0


  DownloadStudio הינו יישום למציאה והורדת תוכנות, משחקים, מוזיקה, סרטים, תמונות, מסמכים, בלוגים, אתרים שלמים וכל מה שנמצא ברשת. זהו מנהל הורדות בעל ביצועיים מעולים, שיש לו יותר מאפיינים מאשר לכל מנהל הורדות אחר. המנהל הינו יישום הכולל יותר מ 12 כלי הורדה ספציפיים שמאפשרים להשיג כל קובץ רצוי הנמצא ברשת. כל הכלים המשולבים במנהל ההורדות קלים להפעלה וכוללים עזרה והדרכה מקוונות.  ----------------------------------------------------


  Internet.Download.Manager.v5.1 4.3


  תוכנה ותיקה לניהול הורדות, המאפשרת להקצות תיקיות מותאמות לכל סוג קובץ, ולבצע שמירה אוטומטית.

  התוכנה תומכת במבחר דפדפנים נפוצים, ביניהם אינטרנט אקספלורר, Internet Download Manager. שווה אבל יקר

  אופרה וכל אלו המבוססים על מוזילה, וכן בשרתי FTP. היא תומכת באיתור קבצים חדשים שיורדים מהרשת, ו"לוכדת" את ההורדה באופן אוטומטי.

  ניתן להגדיר פורמטים של קבצים שיורדו על ידה באופן עצמאי, ולציין כתובות של אתרים מהם לא תוריד התוכנה קבצים, למשל, שירות העדכונים של מיקרוסופט, Windows Update.

  על מנת לשלוט בצורה יעילה ומהירה יותר בשיוך ההורדות ל-IDM, ניתן לקבוע מקשי קיצור דרך להפסקת או התחלת הורדה באמצעותה. נוסף על כך, תוכלו לתזמן מועדים מותאמים אישית לביצוע הורדות, כמו גם להגדיר שרתים ומהירות הורדה קבועות.

  אם אתם נוהגים להוריד קבצים מאתרים המחייבים שם משתמש וסיסמה, גם כאן IDM תחסוך לכם זמן, ותוכלו לשמור בה פרטי גישה לאתרים (HTTP או FTP) .  ---------------------------------------------------------


  dap86


  הגרסה החדשה והמלאה של DAP - Download Accelerator Plus - DAP זו תוכנת הורדה, שבעצם אמורה להאיץ לכם את הורדות ה-HTTP {הורדות מאתרי אינטרנט} למהירויות יותר גדולות!
  התוכנה מאיצה את ההורדות עד למעל ל-300% ! התוכנה מחפשת מראות {Mirrors-אתרים אשר מחזיקים באותו הקובץ יחד}, אשר נותנים לכם להוריד את אותו הקובץ מתוך מולטיסרברים {כמה שרתי אתרים}, מה שבעצם מאיץ את מהירות ההורדה. התוכנה אוטומטית "מתאוששת" מסגירות מערכת הפעלה פתאומיות, ניתוקים מן האינטרנט ועוד בעיות אשר מפריעות לקצב ההורדה ובכך מאיטים אותו. התוכנה יכולה להשתלב עם תוכנת Netscape {תוכנת דפדפן שונה מ-Internet Explorer}, תוכנת Internet Explorer וגם Opera {עוד תוכנת דפדפן שונה}. התוכנה, בנוסף להטבותיה האחרות, מוסיפה גם סרגל כלים מיוחד ל-Internet Explorer עם לוכד לינקים/קישורים ומדגישן. תוכלו "לומר" לתוכנה שתיתנתק מן האינטרנט לאחר הורדה מסוימת, תוכלו להגדיר הגדרות Proxy, לקבוע תאריכים לתזמון הורדה וגם תוכלו להמשיך להוריד קבצים מן האינטרנט גם לאחר שהתנתקתם או כיביתם את המחשב. המאפיינים החדשים בגרסה זו: התוכנה מכילה דפדפן FTP {פרוטוקול העברת קבצים}, לשימוש וגישה נוחה להורדות מסוג FTP. אפשרות התצוגה המקדימה לקבצי מדיה, משמע תוכלו לצפות בקצבי סרטים, מוזיקה ועוד קבצי מדיה עוד לפני שהורדתם אותם. "מרכז" מדיה לאירגון וניהול קבצי מדיה ועיצוב חדש.  המשך בתגובה הבאה  נערך לאחרונה על ידי Nico; 02.09.08 בשעה 21:30.

 2. נושאים אחרונים
 3. Niv
  Niv מנותק/ת TopGear Super Professional
  תאריך הצטרפות
  21.08.2008
  שם פרטי
  ניב
  הודעות
  1,130
  #2

  תוכנות שונות
  Adobe_Flex_Builder_Professiona l_v3.0.194161


  Flex היא מערכת משוכללת, ומועילה מאוש לבנייה
  ואחזקת אתרים משמעותיים ותהליכים שמשתמשים
  בכוחות בעקביות על כל הדפדפנים הגדולים,
  שולחן העבודה, ומערכת המחשב.
  בזמן שתהליכים בתוכנה יכולים להבנות
  בשימוש בSDK (ערכת כלים לתכנות המאפשרת
  למתכנתים לפתח יישומי מחשב מקצועיים
  ולהתאימם למערכות הפעלה שונות בדרך
  כלל הערכה כוללת עורך) החופשי של התוכנה,
  מפתחים יכולים להשתמש
  בתוכנה כדי להאיץ בצורה משמעותית התקדמות.


  http://rapidshare.com/files/13513570...lane.part1.rar
  http://rapidshare.com/files/13590637...lane.part2.rar  -------------------------------------------------------------


  Elcomsoft_Password_Recovery_Bu ndle_2007


  תוכנה זו היא התוכנה המהירה והמוכרת בידי מיקרוסופט לפענות
  ולפיצוח ססמאות מוצפנות של קבצים ומסמכים.


  http://rapidshare.com/files/13597841...y_AirPlane.rar  -------------------------------------------------------


  Flash.Renamer.4.5


  Flash Renamer משנה שמות של 3 קבצים יותר ויותר בלחיצה אחת
  קטנה. כלי שחייב להיות אצל כל אחד בבית אשר משתמש במלא קבצים.
  כגון: בעלי אתרים, בעלי רכוש אונליין ועוד...
  התוכנה המושלמת לסידור אוספי מוזיקה וסרטים במחשב בשניות ספורות.


  http://rapidshare.com/files/13598235...y_AirPlane.rar  -------------------------------------------------------------------


  Freersoft.Virtual.Flash.Drive. v3.20


  יחד עם ההתפתחות של הטכנוגייה הממוחשבת גדלה הדאגה של האנשים לגבי הגנת המחשבים.
  האקרים המרושעים,הקונדס� �ים,חודרי הפרטיות,וכן המתחרים שלכם בעבודה מנסים להשתלט לכם על הפרטיות ועל המסמכים הסודיים שלכם.

  קחו את זה בקלות!!
  VIRTUAL FLASH DRIVE יכולה לספק לכם מערכת הגנה מלאה.
  אם תשמורו את המידע שלכם בצורה הזאת-אף אחד לא יוכל לגנוב לכם אותו. התוכנה מאמצת קידוד DES מתקדם ןמערכת סיסמאות מושלמת אשר מונעת התקפות זדוניות.

  VIRTUAL FLASH DRIVE היא תוכנה מאד קלה לשימוש (ממש כמו לחבר זיכרון נייד למחשב דרך ה USB) פשוט הקליקו על "התחבר" והכניסו את סיסמתכם..
  ואז תוכלו לגשת לזיכרון המוקצה עבור המידע שלכם.
  בסוף השימוש לחצו על "התנתק" על מנת "לנתק" את הגישה למרחב הזיכרון. כך שאיש מלבדיכם לא יוכל לגשת או למחוק את המידע.

  http://rapidshare.com/files/13598426...y_AirPlane.rar  ---------------------------------------------------------


  Screen_Hunter_5_Pro_5.0.733


  עם התוכנה הזו תוכלו 'לצוד' את המסך שלכם ולשמור כתמונה את מה שצדתם!
  יצירת צילומי מסך בצורה הקלה ביותר, הנותן לשמור קבצים מסוג JPEG ,GIF ו- BMP. ניתן לבצע את השמירה ישירות מאחד המקשים של F1 עד F12.

  http://rapidshare.com/files/13599864...y_AirPlane.rar  -----------------------------------------------------------------


  startdelay_v2.3b130


  קרה לכם שהפעלתם את המחשב אבל בגלל כל התוכנות השונות שעולות איתו יכולתם להשתמש בו למטרותיכם רק אחרי זמן רב ?? זהו, נמצא הפתרון :
  Startup Delayer תוכנה קלה וטובה מבית r2 Studios .
  התוכנה מנהלת את התוכנות העולות עם הפעלת המחשב (אנטי וירוס, פיירוול, איסיקיו וכד'), בעזרתה ניתן לבטל את הפעלתן של תוכנות לא נחוצות ולקבוע עיכוב בהפעלה של תוכנות רצויות.
  כאשר המחשב עולה, כל התוכנות מופעלות בבת אחת וצורכות זיכרון, ונוצר "צוואר בקבוק" עקב הדרישה הגדולה לזיכרון.
  התוכנה מפעילה את התוכנות שעולות עם המחשב אחת אחרי השניה וכך אין דרישה גבוהה של זיכרון בבת אחת .
  ניתן לקבוע בשניות את העיכוב של הפעלת התוכנות.

  אם בחרתם את האפשרות הבלתי נראית אז הספירה לאחור וההפעלות יהיו מאחורי הקלעים, אך אם בחרתם את האפשרות הנראית, בראש המסך יופיע סרגל קטן ועליו ספירה לאחור + השם של התוכנה הבאה לפעול, כולל את הלחצנים הבאים :
  דילוג על התוכנה הבאה לפעול (לא להפעילה),
  הפעלת התוכנה הבאה לפעול מייד ללא הדיילי,
  השהייה/המשכה של הספירה לאחור,
  יציאה וביטול כל ההפעלות שעוד לא הופעלו

  התוכנה מתאימה במיוחד לאלו בעלי מעט זיכרון Ram אך גם לבעלי כמות גדולה שמחשבם מתעכב זמן רב בהפעלתו.

  http://rapidshare.com/files/13605633...y_AirPlane.rar  -------------------------------------------------------------


  Total.Commander.v7.04


  פעם קראו לה Windows Commander, ובעבור רבים מאיתנו היא החליפה לפני שנים את Norton Commander בתור האמצעי הנוח ביותר לטיפול בקבצים במחשב. עם השנים, התוכנה השתכללה ונוספו לה יכולות, אבל היא עדיין קומפקטית, ועדיין מצטיינת בפונקציות הבסיסיות.

  ברמה הבסיסית ביותר, טוטאל קומנדר נותנת לכם שני חלונות, שכל אחד מהם מקביל לחלון של מנהל הקבצים של חלונות. אין דרך קלה יותר להעתיק קבצים מאשר לסמן אותם בחלון אחד וללחוץ F5 כדי להעתיקם לחלון השני. לחיצה על F6 מעבירה את הקובץ במקום להעתיק אותו.

  אפשר להעתיק קבצים מתוך מגוון של קבצים מכווצים, להוריד קבצים משרתי FTP, לשנות שמות של קבצים אינדיווידואליים או של קבוצות של קבצים.

  באמצעות תוספים שניתן להוריד באתר התוכנה, ניתן להוסיף לה יכולות כמו ניהול קבצים במחיצות לינוקס מתוך חלונות, לצפות במגוון קבצים, לגבות, להציג תגיות של קבצי מדיה ועוד ועוד ועוד...


  http://rapidshare.com/files/13605820...y_AirPlane.rar  --------------------------------------------------  UltraEdit-32.14.10.0.1018


  UltraEdit הוא עורך טקסט מצוין, המתאים גם למתחילים וגם למשתמשים מקצועיים.
  בין האפשרויות של התוכנה: חיפוש מילים בתוך קבצי טקסט, בדיקת איות, כלי עריכה שונים, מגוון גופנים וסגנונות כתיבה, הצגת מספר מסמכים בחלונות נפרדים וסימון מילים שמורות בשפות תכנות רבות.

  http://rapidshare.com/files/13606553...y_AirPlane.rar  ---------------------------------------------------------------


  WinRAR 3.80 Beta 4


  WinRAR הינה תוכנה שיתופית ליצירת וניהול קבצים דחוסים בפורמט שאינו מאבד מידע, אחת התוכנות הבודדות המאפשרות יצירת קבצים בפורמט RAR. הקבצים שהיא יוצרת מקבלים כבררת מחדל את הסיומת RAR. WinRAR נחשב לארכיונר חזק, מכיל תמיכה מלאה בקובצי RAR ו ZIP, ופריסה של 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z. כמו כן, דחיסה חזקה, כרכים, הצפנה, מודולים הנפרסים עצמאית ואפשרויות גיבוי.
  על פי בדיקות שנעשו, התוכנה מאפשרת לדחוס ולארכב קובצי נתונים, ביעילות ובמהירות רבה מאשר תוכנת WinZip הנודעת.

  http://rapidshare.com/files/13610696...y_AirPlane.rar  --------------------------------------------------


  WYSIWYG.Web.Builder.5.5.1


  יצירת אתרי אינטרנט בקלות, מבלי לדעת HTML. תוכנה קלה וחביבה שמאפשרת יצירת אתרי אינטרנט בקלות רבה יחסית (צריך כמובן להשקיע זמן) גם מבלי הצורך להיות אשפי HTML. התוכנה מאפשרת באמצעות גרירת אובייקטים מסרגלי הכלים (Drag and Drop) ליצור טפסים, גלריות תמונות, מצגות וידאו ופלאש ותפריטים בקלות יתרה. התוכנה קלילה גם במשקלה ומציגה תוצאות שלא יביישו גם תוכנות יקרות, כבדות ונחשבות הרבה יותר.

  http://rapidshare.com/files/13610834...y_AirPlane.rar  ----------------------------------------------------------------


  זהו אנשים! שוב קרדיט ענק לAirPlane על האשכול המדהים הזה.

  אני ממליץ לנעוץ.
  תהנו! D:

  יומטוב

 4. 357357 מנותק/ת TopGear Beginner
  תאריך הצטרפות
  06.06.2008
  שם פרטי
  nmbner44
  הודעות
  49
  #3

  תודה אחי למרות שאני לא צריך שום תוכנה אחלה השקעה באמת יפה כל הכבוד

 

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

   
SEO by vBSEO