TGF.co.il - סיקור+הורדה| Warcraft III + The Frozen Throne
 
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9
עוד |
 • צפיות: 31,692
 • תגובות: 8
 1. -C_D_V- מנותק/ת TopGear Beginner
  תאריך הצטרפות
  04.08.2008
  שם פרטי
  דביר
  הודעות
  167
  #1


  [youtube]vBODH8ElBak[/youtube]

  משחקיות:
  [youtube]daL1uDIYfsI[/youtube]

  חברה הוצאה לאור:
  Blizzard
  חברה מפתחת: Blizzard
  ז'אנר: אסטרטגיה
  תאריך הוצאה: 1/1/2003

  ^קרדיט לאתר FREAK על הסיקור המעולה הזה!.^

  בשנת 1994 הגיע למחשב משחק האסטרטגיה בזמן אמת (RTS) WARCRAFT הראשון מבית חברת BLIZZARD, שבו בני אדם ואורקים (מפלצות בעלות עור ירוק) נלחמו זה בזה עד חורמה. המשחק השיג הצלחה לא רעה וכבש את ליבם של גיימרים רבים. שנתיים אחרי יצא משחק ההמשך, WARCRAFT 2, שהצלחתו הייתה אדירה והמשחק אפילו זכה בתואר "משחק השנה".
  אחרי הצלחתו האדירה של WARCRAFT 2 נראה היה שחברת BLIZZARD שכחה ממנו, משום שהיא לא עבדה יותר על סדרת משחקי WARCARFT.
  עד שיום אחד הופצו שמועות, שמועות על יציאתו של משחק ההמשך למשחק האסטרטגיה המצליח WARCARFT... שמועות אלה מן הסתם אושרו, והמשחק אחרי זמן רב של עבודת פרך יצא לחנויות, כי אם לא אז לא הייתם קוראים את שורות אלה.

  כבר 15 שנים עברו מאז המלחמה האחרונה של בני האדם נגד האורקים, ותופי המלחמה השתתקו. שלום שרר בממלכה ובמשך השנים העמים התעסקו בהתאוששות מהמלחמה הנוראה שהתנהלה ביניהם.

  באחד הלילות חלם ראש השבט האורקי, THRALL, חלום שבו מופיע נביא ואומר לו לקחת את אנשיו ולהפליג ליבשת אחרת משום שדברים איומים עומדים לקרות בארצו. החלום היה בשבילו כל כך ריאליסטי ,שהוא יוצא למסע למציאת אותו נביא. לבסוף THRALL מוצא את הנביא שהופיע בחלומו. הנביא מספר ל- THRALL שהוא ושבטו חייבים לעזוב ולהפליג מערבה מיד, אל יבשת חדשה שעוד לא התגלתה ע"י שום אדם או אורק, כדי שיספיקו להיחלץ מהזוועות שהעתיד טומן לארצו. THRALL מסכים להצעתו של אותו נביא מסתורי, לוקח את אנשיו ומפליג מערבה, אל הלא-נודע.
  כמעט בערך באותו זמן פורצת אצל בני האדם מגיפה חדשה, שנוצרה ע"י ה- UNDEAD, המכונה גם THE SCOURGE, שגורמת לבני האדם להפוך לזומבים ולהתחיל לזרוע הרס בכל מה שמסביבם. כשהמחלה מחסלת את כל תושבי העיר של הפאלאדין ARise To HonorES, הוא יוצא למסע נקמה במי שהפיץ אותה. זאת הייתה התחלת סיפור העלילה. בהמשך יש עוד הרבה תפניות דרמטיות והרבה התפתחויות בעלילת המשחק, כולל כריתת בריתות ובגידות בין העמים.

  ההבדל המשמעותי הראשון שרואים במשחק הוא הגרפיקה שלו, שלעומת המשחקים הקודמים בסדרה שהיו דו-מימדיים, המשחק החדש מצויד בגרפיקה תלת מימדית מהממת. המנוע הגרפי של המשחק הוא מהמנועים הטובים ביותר שנראו במשחקי אסטרטגיה עד היום.

  מבט המצלמה הסטנדרטי הוא מלמעלה אך ניתן לעשות זום ולסובב חלקית את המצלמה לצדדים. המנוע מציג כמות גדולה של פרטים אבל שומר על הסגנון המצוייר של המשחקים הקודמים בסדרה, ומתבטא בעצים הציוריים שבמפות המשחק. למרות זאת התנועות של היחידות נראות אמיתיות, במיוחד כששולחים קבוצת אורקים זועמים לקרב כדי לקרוע את היריב לחתיכות קטנות. תזוזת השפתיים של האנשים ושאר היצורים נראית משכנעת ותואמת למילים שנאמרו ע"י אותה יחידה. האנימציות גם ציוריות אבל מתוחכמות: היחידות שאתה מפקד עליהן לא מוגבלות לתנועותיהן שבמשחק ובסרטי המעבר מסוגלות לעשות תנועות נוספות שלא ניתן לבצע במהלך המשחק עצמו, כמו למשל לשתות מים מאגם. תנועת זרם המים בנחלים ובנהרות יכולה להטעות ולגרום לשחקן לחשוב שהם צופים בנחל אמיתי ולא וירטואלי. ההבדל בין יום ללילה גם מורגש ע"י שינוי קל בגוון של הצבעים המרכיבים את המפה, שינוי ברדיוס הראייה של כל היחידות, וכמה מהיחידות הנטרליות ירדמו, דבר הנותן יתרון להתקיף אותן.

  סרטי המעבר בין משימה למשימה גם נעשו ע"י המנוע הגרפי של המשחק, דבר המוסיף לחוויה. ישנם גם את סרטי התחלת וסיום הקמפיין, שלא נעשו ע"י מנוע המשחק עצמו אלא בנפרד, וסרטים אלא ראויים לשבח בשל הריאליסטיות שבהם. בסרטים אלה יש פירוט רב בכל דבר: בפנים של הדמויות, בחרבות (יש דוגמה נהדרת בסרט סיום הקמפיין של בני-האדם), ואפילו המתכנתים טרחו לעבוד על הצללים של הדמויות.
  בקיצור נמרץ, במקרה שקפצתם ישר לפה כי לא היה לכם כוח לקרוא את כל החלק הנ"ל, התרשמתי לא מעט מהגרפיקה שהמשחק מציע, ואפילו עוד יותר מהגרפיקה שהיו בסרטי ההתחלה והסיום.

  המפות ב- SKIRIMISH מרתקות וסימטריות לחלוטין כך שאין לאף אחד הצדדים יתרון על יריבו. תזכו להילחם באויביכם עד טיפת הדם האחרונה בקור המקפיא של השלג, בחום המעיק של המדבר או ביערות הירוקים (שקרוב לוודאי יושמדו תוך כדי קרב). מפות ה- SKIRMISH והאפשרות לשחק נגד אויב אנושי יגרמו לשחקן לשבת שעות נוספות מול המחשב ומאריכות את אורך החיים של המשחק. בנוסף אפשר לשחק במשחקונים שונים, כמו להתחמק מכבשים מתפוצצות או לנסות לעבור מבוך מלא במפלצות שיתקפו אותך מבלי לחשוב פעמיים.

  כמו כל משחק שמכבד את עצמו, גם ב- WARCRAFT 3 יש מוזיקת רקע, אך לעומת משחקי אסטרטגיה אחרים, המוזיקה כאן היא שקטה ונעימה לאוזן. לכל יחידה, כמו ב- STARCRAFT, יש אוצר מילים ומשפטים, שמגוון מאוד ומתחיל במשפטים קצרים כמו " JUST SAY THE WORD", ממשיך בהוצאת עצבים על השחקן כמו: "SPEAK FOOL!" ונגמר במשפטים ארוכים ומורכבים או בדיחות, כמו כל תוצאות הלוואי של שימוש לא נכון בקסמים (מומלץ בחום !).

  בנוסף ניתן לשמוע בקרבות את שקשוק החרבות (יצא לי חרוז J), את הנבוטים החובטים בצבא האויב ואת זעקות הכאב של הפצועים והחיילים הנופלים בשדה הקרב.

  -בקצרה על התוספת:-
  חברת Blizzard תמיד יצרה משחקים מדהימים, משויפים ועשוים בצורה נהדרת, גם בתוספות שלהם. Brood War, Lord of Destruction, כולן היו תוספות ששיפרו את המשחק בצורה נהדרת ולא היו סתם מכונות של שאיבת כסף, כמו מרבית התוספות. עכשיו הם הולכים להרחיב את משחק האסטרטגיה המצליח שלהם, Warcraft III, על ידי הוספת משימות חדשות, דמויות, קטעי וידאו ומגוון נרחב של שיפורים.

  מה נוכל למצוא בתוספת, מלבד עוד משימות? לכל אחד מארבעת הצדדים יתווסף יחידת גיבור נוסף, יחד עם עוד 2 דמויות חדשות ויכולות נוספות. עורך המפות ישופר עם עוד אזורים חדשים, יצורים נוספים שנוכל להלחם בהם, ואפילו בניינים וגיבורים נטראליים שנוכל לנצל לצרכנו. חשוב מזאת, התוספת גם תרחיב את תמיכת החברה ברשת, עם תמיכה מלאה ב"קלאנים", צורות משחק נוספות ועוד המון מפות רשמיות. שווה!
  ^קרדיט לאתר FREAK על הסיקור המעולה הזה!.^

  [down]הורדת המשחק כאן![/down]  דביר, מנהל פורום תוכנות להורדה

  ^קרדיט לWeeD הנחמד ^
  XD

 2. נושאים אחרונים
 3. Grace מנותק/ת מנהל ראשי לשעבר
  תאריך הצטרפות
  11.04.2008
  שם פרטי
  דור
  הודעות
  1,606
  #2

  משחק ישן..תודה רבה דביר,המשך כך :].
  בברכה,דור

 4. Green-Boy מנותק/ת TopGear Beginner
  תאריך הצטרפות
  18.08.2008
  שם פרטי
  יניב
  הודעות
  295
  #3

  עברתי אז זה מזמן תודה אבל אני יותר מעדיף WORLD OF WARCAFT

 5. sagi23s מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  25.08.2008
  הודעות
  1
  #4

  תודה

 6. thesims מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  31.08.2008
  הודעות
  6
  #5

  תודה רבה

 7. gogo456 מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  06.12.2008
  שם פרטי
  slava
  הודעות
  3
  #6

  לא שחקתי במשחק הזה שנתיים וחצי תודה לך

 8. armyiii מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  30.01.2010
  שם פרטי
  בן
  הודעות
  12
  #7

  זה גם warcraft III וגם warcraft III the frozen throne?

 9. אבי מחלב מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  24.04.2010
  שם פרטי
  אבי
  הודעות
  1
  #8

  תודה

 10. פסיכופת מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  17.03.2009
  שם פרטי
  שלומי
  הודעות
  26
  #9

  וואלה בסידר

 

אולי יעניין אותך גם:

 1. משחקים להורדה Warcraft III + The Frozen Throne | שרת פרטי.
  על ידי -C_D_V- בפורום משחקים להורדה
  תגובות: 21
  הודעה אחרונה: 09.08.11, 11:50
 2. משחקים להורדה WARCRAFT 3+THE FROZEN THRONE
  על ידי MasterOfGames בפורום משחקים להורדה
  תגובות: 25
  הודעה אחרונה: 24.08.10, 18:28
 3. מידע|World of Warcraft
  על ידי Asaf בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 4
  הודעה אחרונה: 14.06.08, 21:36

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

   
SEO by vBSEO